שמלה עם גב חשוף? לגוזיות יש את הפתרון עבורך!  

שמלה עם גב חשוף היא אחד הפריטים הכי יפים אצל נשים רבות בארון. היא חושפת את הגב בצורה מחמיאה ומקסימה, שפשוט קשה לוותר עליה. היא מתאימה ליציאה בערב, לאירועים וגם סתם ליום יום, אבל כדי שהיא תיראה מדהים באמת, את צריכה ללבוש אותה מעל גוזיה מתאימה, המאפשרת ללכת עם גב חשוף. לאיולה יש את הפתרון המושלם – גוזיות מתאימות לשמלה עם גב חשוף, שלא תרצי להפסיק ללבוש.

 

סוגי גוזיות מתאימות לשמלה עם גב חשוף

כשאני מעצבת עבורכן גוזיות, אני מנסה לחשוב על מקסימום פתרונות למגוון הצרכים, המשמעות היא ליצור עבורכן גוזיות לכל גזרה, לכל גודל של חזה ולכל מבנה של חזה ובכל סגנון עיצוב שתאהבו ללבוש ושגם יהיה לכן נוח.

 

אבל חשוב לנו לא פחות – ליצור עבורכן גוזיות שמתאים ללבוש אותן בכל מצב, עם כל סוג של בגד – לכן יש לנו ליין של גוזיות שמתאימות לכל סוג וגודל של חזה וגם לשמלה עם גב חשוף.

 

גוזיה לשמלה גב חשוף – דגם נעמה

גוזיית תחרה נעמה היא דגם מהמם ביופיו, בעיצוב עדין וקליל. היא עוטפת את החזה בעדינות, תחרה אלגנטית בצבעים חלקים או עם הדפסים וריקמה. בחלקה הקדמי היא מחמיאה לחזה ומעצבת אותו בעדינות ואילו מאחור היא נלבשת עם רצועת תחרה צרה יחסית בחלקו האמצעי של הגב, כך שאת יכולה ללבוש שמלה עם גב חשוף ולא יראו אותה בכלל. ניתן ללבוש אותה גם במקרה של מפתח גב עמוק מאד פשוט כי היא מאד יפה…גם מאחור. הכתפיות גם הן מעוצבות עם שני פסי ספגטי מותאמים לצבע הגוזיה, בחלק מדגמי “נעמה” ניתן לסגור אותן בצורת X על הגב למראה יותר דרמטי ומעוצב. 

 

כך או כך, מדובר על גזרה מנצחת וסקסית להפליא.

 

שמלה עם גב חשוף? לגוזיות יש את הפתרון עבורך!

 

גוזיית תחרה סופרסייז דגם סטפני – לגב חשוף

בקצה השני של הסקאלה, גוזיית תחרה סופר סייז, מיועדת במיוחד לנשים עם היקף חזה צר וחזה גדול. נשים שבגלל הרכיסה המסורבלת מאחור רק חלמו על האפשרות ללבוש בגדים עם גב חשוף. זוהי גוזיית תחרה נשית וסקסית בגזרה שתוכננה לתמוך במבנה הגוף המופלא הזה על ידי ביטנת מחטב ושתי רצועות גומי לאקסטרה חיזוק מאחור. התחרה חשופה בגב וגם כאן כתפיות חזקות שמותאמות לתחרה ושניתנות לסגירה רגילה או באיקס שגם מוסיף למראה מעוצב וגם מהווה חיזוק ותמיכה נוספים.

 

שתי הדוגמאות הללו הן כאמור רק חלק מליין מהמם של של גוזיות שמתאימות לשמלה עם גב חשוף, כך שאת יכולה לבחור כל דגם מתאים למבנה הגוף ולטעם האישי שלך.

 

לסיכום, אצל איולה את תמיד יכולה למצוא את הגוזיה המושלמת – במגוון סגנונות עיצוב, לכל סוגי החזה, לכל מבנה גוף עד מידה XXXL.  רוצה שנעזור לך לבחור את הדגם המושלם? דברי איתנו!