חזיות תחרה

חזיות תחרה – אסתטיקה בצד פונקציונאליות

ראשיתה של התחרה הוא אי שם בראשית המאה ה 16. היא בעצם אריג אוורירי אשר ניתן ליצור אותה באמצעות הסרת חוטים מתוך בד ארוג על מנת להגדיל את המרווחים שבין חוטי האריג או על ידי אריגה מכוונת עם אותם מרווחים, במכונה או בתפירת יד. התחרה היא עושר ומנעד גדול של רגשות, תחושות ותשוקות. מוצנעת בשימושיה אך בעלת עצמה נשית כבירה.

לא לשווא מככבת התחרה בכל פריטי הלאנז’רי הנחשבים והנחשקים. חזיות תחרה הן הפריט השכיח והמקובל ביותר במגירת ההלבשה התחתונה של רוב נשות העולם. 

למען הדיוק השליטה הבלתי מעורערת היא חזיית תחרה משולשים אשר בגזרה קלאסית ואלגנטית תופסת את כל הפוקוס מקדמת דנא ועד ימינו אנו.

גוזיית משולשים מתחרה

חזיות תחרה משולשים כפי שהכרנו כל השנים מורכבות מתפרים חזקים וברזלים לייצוב וקיבוע הקאפ ולהרמה ותמיכה עם או ללא פוש אפ. ניתן לומר שחזיית משולשים היא האורים והתומים ואשר ממנה נשאבו לימים כל ההשראות והנסיונות לצאת מקיבוע הברזלים אך עדיין לשמר את הגזרה האלמותית. 

בשנים האחרונות, במקביל לשאיפה ולרצון ההולכים וגוברים להתנער מן הברזלים ולהיטיב עם גופנו ונשמתנו, הגיע תור הפריחה של הגוזיות אשר הפכו להיות מושא תשוקה בפני עצמו. יותר ויותר נשים בכל הגילאים מבקשות ומחפשות את האלטרנטיבות שקמו לחזיות התחרה. אלטרנטיבות לא פחות, וברוב המקרים, הרבה יותר נכונות. 

האלטרנטיבות נקרות בשמות שונים, ברלט, ברלט תחרה, טופים מתחרה אשר בכולם הכוונה היא לאותה גוזיה ממש…  וכך קרה שחזיית תחרה, פינתה את מקומה לגוזיה תחרה נוחה ומלטפת, אשר עם גזרה חכמה ותחרה משובחת מספקת את התמיכה וההרמה הנדרשות אך ללא הברזלים המעיקים.

גוזיה תחרה היא הבסט סלר של ayoola בכל הדגמים. אם מדובר בגזרת המשולשים הקלאסית ואם מדובר בגזרה ייחודית פנטסטית אשר חובקת את הגוף וללא קאפים מוגדרים ולכן מתאימה באופן מופלא לסוגי גוף וחזה שונים.

התחושה הבולטת בעת לבישת ברלט תחרה של ayoola היא בעצם חוסר התחושה….

מוזמנת לקטגוריית תחרות באתר, תמצאי מגוון תחרות מהמם, ססגוני וקלאסי כאחד. מתערבים שלאחר הרכישה הראשונה יהיה לך מאד קשה לחזור…  תני לעצמך הזדמנות! 

החלפות והחזרות אפשריות בקלות.