חזיות תחרה ללא ריפוד

 

חזיות תחרה ללא ריפוד – האם הן מתאימות לכל אחת?

בהגדרה תפקידה הבסיסי של החזיה הינו תמיכה בשדיים במהלך פעילות יומיומית. לבישת חזיה נהוגה גם מטעמי צניעות ועל מנת לעמוד בציפיות חברתיות. יחד עם זאת היא יכולה לשמש גם כהכרזה אופנתית בכוונה להציג תדמית מסויימת של נשיות. רוב החזיות הן נסיון של מעצבים לייצר פריט לבוש פרקטי אך בד בבד מושך ואופנתי בפני עצמו. חזיות נבדלות זו מזו בתפקידן, בצורת יצורן, בחומרים שמהן הן עשויות ועוד. הבדים המשמשים לייצור חזיות הם לרוב כותנה, פוליאסטר, תחרה ולייקרה.בחלק מן החזיות קיים ריפוד שמטרתו להגביר את מידת הנוחות ו/או לגרום לשדיים להראות גדולים ומלאים יותר. הריפוד עשוי בדרך כלל מספוג רך והוא כאמור משווה לחזה מראה עגול ומעוצב יותר וכן חוסם בליטה של פטמות במקרים של פטמות בולטות. ריפוד מאסיבי יותר מספוג או כרית ממולאת משמש כ”פוש אפ” ונמצא בשימוש בדרך כלל על ידי נשים שמבקשות להשיג מראה חזה עומד וגדול יותר מהקיים.

 

 

גוזיות או חזיות ללא ריפוד תהיינה כמובן טבעיות יותר ותשוונה לחזה ולגוף מראה טבעי ונינוח יותר.

מבין החומרים תחרה הינה אחד החומרים המועדפים בייצור הלבשה תחתונה בכלל חזיות בפרט. התחרות המשמשות לייצור חזיות הן שקופות למחצה ולעיתים עם עיטורים ובמראה ארוטי. חזיות תחרה ללא ריפוד הן הפריט האולטימטיבי הממלא את התפקיד הפרקטי והאופנתי בעת ובעונה אחת. הן שומרות על מראה טבעי, נוח ונכון ובמקביל מציגות מצג נשי ואופנתי.

מבחר הגזרות והדגמים העשויים תחרה בayoola הוא מרהיב ומאפשר מגוון של גוזיות תחרה ללא ריפוד וכמובן ללא ברזלים עם חשיבה והתאמה מירבית למבני גוף וחזה שונים. תחרות משובחות, עם רכיבים אלסטיים מעולים שמאפשרים למנעד רחב של נשים להנות מהלבשה תחתונה נשית, סקסית, נוחה ומחמיאה.

מוזמנת להיכנס לאתר ו/או לצלצל לסיוע והתייעצות במידת הצורך 058-4934343 נשמח מאד לעמוד לשרותך