איזה כיף שבאת!

ayoola (איולה) היא מותג נשי, מתחשב וסופר-מפנק, שמתמחה בגוזיות מעוצבות ונוחות למגוון מבני חזה וגוף. כל גוזיה שתראי פה, היא תוצר של היכרות אינטימית ומעמיקה עם גוף ונפש האישה, עם הקפדה על אסתטיקה, חומרי גלם איכותיים והתייחסות לפרטים הכי קטנים שיש. אם תשימי לב, לכל דגם יש שם של אישה, וזה לא מקרי. הדגמים קרויים על שם בנותיי, החברות הטובות שלי, אחייניות ונשים אחרות שנגעו לליבי. כל דגם תוכנן ונתפר עם המון אהבה, כבוד ורצון לפרגן למישהי חשובה בחיי.

איולה גוזיות

מה הקטע של גוזיה?

המילה גוזיה היא שילוב של גופיה+חזיה. אבל יש לה כל מיני כינויים: טופ, בראלט, חזיה ללא ברזלים… או כמו שאני אוהבת לקרוא לה: איולה.
אבל מה שבאמת חשוב הוא מה שהן עושות…שיהיו נשיות ושיצליחו לתמוך, להחזיק ולהחמיא ללא ברזלים וללא רכיסה מסורבלת מאחור.
בניגוד לרוב הגוזיות הגאווה והייחוד של איולה הם ההתייחסות, הירידה לפרטים והחשיבה הממוקדת על יצירה של גזרות שונות שיתאימו למבני גוף וחזה שונים. אותה הגזרה לא תוכל לעולם להתאים לכולן. יצרנו גזרות שמתאימות להיקף רחב, היקף צר, חזה מפואר או שטוח או חזה א- סימטרי. וגאוותנו הגדולה ביותר היא העיצובים שמותאמים למידות DD/E/F לנשים שמגשימות עם איולה חלום ללבוש גוזיית תחרה נשית וסקסית.
בתא המדידה החדשני שלנו תוכלי לקבל המלצה על גזרה ומידה המומלצים לך על פי ההיקפים האישיים שלך:) בואי לצלול אל מבחר עצום וכייפי של גוזיות מעוצבות שמכבדות ומקדשות את האסתטיקה הנשית באשר היא.

 

נעים מאוד :) קוראים לי איילת, אבל את יכולה לקרוא לי איולה

הכל התחיל באותה שבת בצהריים, יוני 2010, כשראיתי את הגוש בשד ימין שלי.
הוא היה ברור וחד משמעי לחלוטין וברגע אחד הפכתי לאחת מתשע (היום כבר משבע…)
מאותו הרגע, חיי כפי שהכרתי אותם- השתנו לחלוטין. יצאתי למסע אקסטרים מטורף שכלל טיפולי כימותרפיה וניתוחי כריתה ושיחזור.

המותג ayoola נולד מהצורך האישי שלי בגוזיות נשיות מכל הסוגים, החל מגוזיות ספורט, גוזיה מרופדת, גוזיות תחרה ועוד. נבע מהרצון לשמר ולטפח את סממני הנשיות שלי שנפגעו מהטיפולים והניתוחים שעברתי. העשייה באיולה היא הווייה של תשוקה, ומה שהכי עושה לי את זה, זה לשמוע את הלקוחות שלי עפות עם “וואו זה מושלם”, “הגשמת לי חלום” “לא האמנתי”. תהליכי העיצוב והיצירה מבוססים על המון הקשבה לצרכים, לרצונות ולתקוות שלך, ואותם אני מנסה לממש. מצאתי את המקום שלי וזהו שיא המסע, כשאני בריאה ומחוזקת ומסתכלת על החיים מזוויות אחרות.

הגוזיות מגיעות בכל הצבעים
אבל כולן כחול-לבן

אני שמחה וגאה בכך שכל תהליכי העיצוב, התפירה והייצור נעשים בארץ, מה שמאפשר לי גם שליטה מלאה על איכות המוצר הסופי, וגם לתמוך בתעשייה המקומית ולאנשים היקרים שעובדים בה. הבדים הנעימים והיפיפיים מיובאים, אבל בכמות קטנה יחסית, כך שכל דגם הוא למעשה “מהדורה מוגבלת”, אז המלצה שלי – בא לך? פרגני לעצמך לפני שיגמר…

איולה גוזיות

חשוב שתדעי:

הבוטיק האינטרנטי הוקם על פלטפורמה בינלאומית עם תשתית חזקה ואמינה, וחוויית הקנייה היא בטוחה לחלוטין. האתר סולק באמצעות שירות סליקה חיצוני המאושר ע”י פייפאל וכל חברות כרטיסי האשראי הישראליות. שירות הסליקה עומד בתקן PCI DSS. פרטי כרטיסי האשראי אינם נשמרים באתר האינטרנט והשימוש בהם מתבצע רק באמצעות שירות הסליקה המאובטח והפועל בתקן PCI DSS.

 

זהו, הגיע הזמן לבלות!

פתוח כל יום 24/7 ואת יותר ממוזמנת לגלות בכל פעם מחדש –
מי את ומה האיולה שלך להיום.

ב- ❤ איילת.