מאיפה זה בא?


ayoola היא מותג חדש, צעיר, מתחשב, מחבק וסופר מפנק אשר כולו גוזיות!!!

בוטיק אינטרנטי יחיד במינו, מדליק ומתמחה. מבחר ענק ומרהיב של פתרונות מעוצבים, מרעננים, חדשניים, נוחים ויפהפיים למגוון מבני גוף ומבני חזה.

ayoola היא תוצר של היכרות אינטימית, קרובה ועמוקה עם גוף ונפש האישה, קדושת האסתטיקה, מחשבה והתייחסות לפרטים הקטנים, תכנון, הקפדה, חומרי גלם איכותיים וחוסר פשרות עקרוני ומהותי. כל אלו בתוספת של המון אהבה ותשוקה נכנסים לתוך מערבל הקסם המיוחד הזה שמפיק שלל עיצובים מרהיבים שמכבדים ומרימים לגוף, לעיניים ולנשמה!

מהי גוזיה? שילוב של גופיה וחזיה.

גוזיה, טופ, בראלט, חזיה ללא ברזלים...יו ניים איט... מה שחשוב הוא שהן תומכות, מחזיקות, מרימות, יפהפיות וסופר סופר נוחות, וכל זה ללא ברזלים מעיקים וללא רכיסה מאחור.

כל אחת מאתנו עם מבנה הגוף שלה, עם הרצונות והצרכים שלה...תמצאי כאן כמעט הכל..דגמים שמתאימים למגוון ולמרקם הנשי האנושי באשר הוא. לחזה מפואר או לכמעט שטוח שצריך הדגשה, לחזה שאינו סימטרי ולכזה שכבר עבר דבר או שניים וזקוק גם הוא להתייחסות.., למבנה גוף רחב עם חזה קטן, וההיפך...היקף צר וחזה גדול, מידותDD/E/ F שרק חלמו על גוזיית תחרה תומכת, נשית וסקסית יכולות להגשים כאן את חלומן! גזרות ודגמים קלאסיים וייחודיים לנשים בכל גיל, לנערות ואף ילדות, מבחר ענק וכיפי של גוזיות מעוצבות, נשיות, רומנטיות, מתחרה וקטיפה, גוזיות ספורטיביות או אלגנטיות, וכמובן כאלו המותאמות לפרוטזה לאחר ניתוח כריתה.

ayoola היא החופש לבחור את מי שאת.. סוג של הלך רוח, סטייט אוף מיינד..

הכל התחיל באותה שבת בצהריים, יוני 2010, כשראיתי את הגוש בשד ימין שלי. הוא היה ברור וחד משמעי לחלוטין, ברגע אחד הפכתי לאחת מתשע (כבר שבע..) ומאותו הרגע חיי, שהיו מוכרים, ידועים ודי ברורים השתנו. קיבלתי כרטיס כניסה למסע אקסטרים שתחילתו דהירה ברכבות הרים ושדים מפחידות בטרוף שכללו טיפולים כימותרפיים, כריתת שתי השדיים וניתוחים חוזרים ונשנים של ניסיונות לשחזור, ואחד משיאיו הוא כעת, בריאה תודה לאל נכון לעכשיו, מחוזקת בראייה שונה ובתובנות חדשות על החיים ומשקיפה רחוק רחוק...

ayoola נוצרה ונבעה מהצורך האישי שלי בגוזיות נשיות, יפות ומגוונות, מהרצון לשמר, לטפח ולרומם את סממני הנשיות שלי שנפגעו ונרמסו תחת כל הטיפולים והניתוחים שעברתי. בזכותה גיליתי את ההנאה העצומה שביצירה! האושר הפיסי שעובר לי בגוף, הסיפוק שאין לתארו שאני חשה כשאתן אומרות לי "וואו", "זה מושלם", "הגשמת לי חלום". בהיותי יצרנית אני קשובה לכן, לצרכים, לרצונות ולתקוות שלכן, ואותם מנסה לממש. מרגישה סוג של מגשימת חלומות. מן פיית גוזיות...

שמחה וסופר גאה בכך שכל תהליכי העיצוב, התפירה והייצור נעשים ממש כאן בארץ מה שמאפשר שליטה מלאה על איכות המוצר הסופי! הבדים מיובאים בכמות מוגבלת ולכן כל דגם הוא edition Limited "מהדורה מוגבלת", מה שאומר שברוב המקרים לא נוכל לתפור עוד מצבע שאזל במלאי.. במילים אחרות.. בא לך? פרגני לעצמך! חיי! אהבי את עצמך!

הבוטיק האינטרנטי הוקם על פלטפורמה בינלאומית עם תשתית חזקה ואמינה וחוויית הקנייה היא בטוחה וברורה. האתר סולק באמצעות שירות סליקה חיצוני המאושר ע"י פייפאל וכל חברות כרטיסי האשראי הישראליות. שירות הסליקה עומד בתקן PCI DSS. פרטי כרטיסי האשראי אינם נשמרים באתר האינטרנט והשימוש בהם מתבצע רק באמצעות שירות הסליקה המאובטח והפועל בתקן PCI DSS.

הערכים שayoola מקדשת הינם ערכי האסתטיקה ואהבת הגוף, דינמיקה והתחדשות, מסירות ונחישות, אופטימיות ושימחה, ומעל לכל עומדים איכות ושירות ללא פשרות במלוא מובן המילה! חשוב לי לשמור על הערכים הללו ובכל עת אעשה כל מאמץ לשמר אותם, להיות בהקשבה לצרכייך וכן ללמוד ולשאוף תמיד לשיפור והתייעלות . חשובה לי מאד דעתך ושביעות רצונך, את שותפה אסטרטגית להצלחתנו ולצמיחתנו !

אז מי את ומה ה ayoola שלך היום ?

הרגישי חופשי לכתוב או להתקשר או גם וגם..

מזמינה אותך 24/7 ☺ פתוח תמיד...

נשיקות, איילת

איילת שמרוני