יתרונות של גוזיות סטרפלס – לא תדעי עד שתהיה לך

כתפיים חשופות הן לפעמים חלק מהלוק – לאירוע או ליום יום – פשוט כי זה נראה עלייך טוב, נעים לך ומתאים לך. ולמה לחפש סיבות?…כך את רוצה וזהו זה:)

 

אז מה את עושה כשאת רוצה ללכת סטרפלס? איך את בוחרת את התמיכה הכי מתאימה לביגוד סטרפלס ואיך גוזיות סטרפלס יכולות לתת לך את הפתרון המושלם?

 

גוזיות סטרפלס – כי את הכי יפה כשנעים לך

גוזיות סטרפלס הן המענה המושלם לחשיפה של הדקולטה (אזור הכתפיים והצוואר שלך) עם המון סטייל, ועם תמיכה מדויקת גם בחלק העליון וגם בחלקה התחתון של הגוזיה שמאפשרת ביטחון בכל רגע נתון.

 

גוזיות טופ סטרפלס של איולה הן גוזיות ללא כתפיות, שמדגישות את אזור הכתפיים והצוואר. 

 

מושלמות מתחת לשמלה או חולצת סטרפלס, אך בשונה מחזיית סטרפלס הן מכסות בקו ישר את קידמת החזה ויש להן מספיק בד בחלקן התחתון שניתן ללבוש אותן בכיף גם בתור טופ בפני עצמו – מתחת לז’קט, סריג, אוברול, או פשוט ככה, כמו שהן. רוב הסיכויים שתמצאי שהן הרבה הרבה יותר שימושיות ממה שהעלית על דעתך.

יתרונות של גוזיות סטרפלס - לא תדעי עד שתהיה לך

איך זה עובד?

גוזיות סטרפלס של איולה עשויות מתרכובת של פוליאסטר ולייקרה, הן יציבות ולא זזות מהמקום בזכות אחיזה עליונה הדוקה של רצועת גומי עדינה, 0.8 מ”מ שהיא מספיק חזקה מחד, אך לא חותכת את אזור בית השחי מאידך.

 

החלק התחתון מחוזק על ידי רצועת גומי 2 ס”מ, שנותנת קונטרה לתחושת ביטחון מלאה.

 

שתי הרצועות מספקות את החוזק הנדרש על מנת להימתח עד כמה שצריך, להתהדק על הגוף ולא לזוז, עוטפת את החזה בעדינות ומבטיחות שהכל ישאר במקום.

 

בנוסף לגוזיות סטרפלס הקלאסיות, הגדלנו ויצרנו גוזיית סטרפלס עם כתפיית קולר נשלפת שמאפשרת תחושת ביטחון אף גדולה יותר, ועדיין מספקת את הגב החשוף. את זו שתחליט מתי ואם לשחרר את הכתפייה…

 

גוזיות סטרפלס שנוצרו במיוחד בשבילך

קולקציות הגוזיות של איולה נוצרו מתוך תשוקה ורצון להעניק לכל אישה ונערה באשר היא, את פריטי הלנז’רי הכי נעימים, תומכים ומלטפים שאפשר לבקש. 

 

מחפשת גוזיית סטרפלס שתלך איתך באש ובמים? כנסי לקטלוג שלנו ותתחילי לבחור!