יתרונות גוזיות ספורט לנשים

פעילות גופנית סדירה כמובן שמומלצת ועוזרת ליצור גוף חטוב ובריא, אבל החזה שלנו לא צריך לשלם על כך את המחיר. השד מורכב ברובו מרקמת שומן ובעור. מיקום השד הוא קדמי לשרירי החזה ולצלעות, ובמילים אחרות: לשדיים כמעט ואין תמיכה. 

 

במהלך פעילות ספורטיבית, בעיקר בקרב בעלות חזה בינוני וגדול, נוצר עומס על חגורת הכתפיים. עומס זה יכול להביא לכאבי גב, צוואר ויציבה לא נכונה. בנוסף, פעילות גופנית סדירה ללא גוזיה תומכת עלולה להוביל למתיחה בלתי הפיכה של העור וליצור סימני מתיחות בשד.

 

החדשות הטובות הן שגוזיות ספורט, בהתאמה נכונה, יכולות לתמוך בחזה במהלך פעילות ספורטיבית, מתונה או עצימה, לשמור על הצורה הטבעית של השד, להפחית את הסיכוי להיווצרות סימני מתיחה ולהעניק נוחות במהלך האימון.

 

אז מה הופך גוזיות ספורט למוצר חובה של כל אישה שמתאמנת?

 

סוג הבד

המאפיין העיקרי של גוזיות ספורט טמון בסיבים ובבדים סינתטיים אלסטיים, המיוצרים בטכנולוגיות העדכניות ביותר. החומר צמוד לגוף, אך נמתח היטב ואינו מפריע לזרימת הדם. גמישותו מאפשרת לתמוך בבטחה בחזה, מבלי לפגוע בו והעור יכול לנשום ואינו מגורה.

 

גזרה

חזיית ספורט נראית כמו עליונית קצרה עם רצועות רחבות. היא מכסה את החזה עד כמה שניתן ומקבעת אותו היטב גם בתנועות אקטיביות עצימות.

 

הגנה, בריאות ונוחות

גוזיות ספורט דואגת לשד הנשי. הן היפואלרגניות, בעלות יכולת לספוג זיעה ולהתייבש במהירות. מתחת לחזה יש בדרך כלל חגורה רחבה, שלוקחת את כל העומס על עצמה. הגוזיה מספקת נוחות והגנה מקסימליים בזמן אימון.

 

התאמה לגודל החזה

דגמי ספורט מיועדים לקיבוע הדוק של החזה במהלך ספורט. ככל שהחזה גדול יותר, הצורך בתמיכה רב יותר. גוזיה צריכה להגביל את תנועת החזה בזמן פעילות ספורטיבית, ובכך להגן על עליו ועל העור מפני מתיחה.

 

 

התאמה לסוג הספורט

חשוב להתאים את רמת העומסים הספורטיביים לסוג הגוזיה. עבור עומסים שונים חשוב לבחור גוזיה עם דרגות שונות של תמיכה. ככל שספורט אינטנסיבי יותר וגורם לתנועה מואצת יותר באיזור החזה, כך התמיכה צריכה להיות גבוהה יותר. 

 

  • עומסים קלים: יוגה, פילאטיס, הליכה.
  • עומסים בינוניים: רכיבה על אופניים, אימוני כוח, סקי, החלקה.
  • עומסים כבדים: ריצה, אירובי, התעמלות.

 

גוזיות ספורטיביות

עד כה דיברנו על גוזיות ספורט. גוזיות אשר ייעודן הוא ספורט בעיקר עצים, ושם, נשאיר את המקום לחברות המתמחות בביגוד וציוד ספורט. איולה לעומת זאת, כמותג מתמחה בגוזיות, מציגה בגאווה גם קולקציית קז’ואל ובה תמצאי גוזיות ספורטיביות אשר במכוון איננו קוראים להן ‘גוזיות ספורט’. 

 

גוזיות אלו יתאימו לפעילות ספורטיבית מתונה ובעיקר יתנו אופציות ספורטיביות אופנתיות אשר עם הסטיילינג הנכון יקפיצו את הבגד והטוטאל לוק או שיבחרו להישאר בגזרה הספורטיבית הנינוחה.  

 

האמונה שלנו כמותג מתמחה היא שעלינו להציג ולייצג את מגוון השימושים הרחב ביותר האפשרי.

 

איולה איתך בכל שלב של היום…פני אלינו בכל צורך ו/או בקשה לסיוע. אנחנו כאן בשבילך בכיף 😊