חזיות פרוטזה

חזיה לאחר כריתת שד

לאורך ההיסטוריה המתועדת השתמשו נשים בעזרים מגוונים על מנת לכסות, לתמוך ולעצב את שדיהן. החזייה בצורתה המוכרת לנו כיום הפכה לפריט לבוש מקובל במאה ה20 ובמשך השנים הפכה מצורך שימושי לאופנה של ממש. הדבר אינו שונה, ואולי אף מתחזק בהקשר של חזיה לאחר כריתת שד. לניתוח כריתת שד חלקית או מלאה יש הרבה מאד השלכות גופניות ונפשיות כאחד, אחת ההתמודדויות הקשות יותר הינה ההתמודדות הנפשית עם הפגיעה במעוז הנשיות כפי שהיא מוכרת לנו ולכן יש חשיבות מאד גדולה להתאמת חזיה לאחר כריתת שד. נשים שעברו כריתה יעדיפו לעיתים להימנע משחזור ולהישאר עם תותב/פרוטזה מסיליקון אשר מדומים במראם ומשקלם לכובד השד הטבעי. לבישת הפרוטזה מדמה מראה חיצוני שלם של חזה מלא. נשיאת התותב נעשית על ידי חזיות פרוטזה. בחזיות אלו ממולא הגביע/ הכיס בתותב הסיליקון ובכך מייצרים מראה פרופורציונלי, מסייעים מאד בשיפור ההרגשה לגבי המראה החיצוני ומאפשרים להמשיך באורח חיים רגיל מבעד לחולצה…

חזיות פרוטזה של ayoola מעוצבות מתוך היכרות קרובה עם הצרכים המיוחדים אשר מתגלים בתהליך ההחלמה והקבלה של הגוף החדש, עם התייחסות לכל הפרטים, החל מהכיס לפרוטזה וכלה במחשוף אשר מטשטש את השקעים והבלטים הנוצרים לאחר הכריתה, וכל זאת תוך חשיבה על שימור המראה הנשי והסקסי ושימוש בחומרים אשר הולמים את הצרכים הרפואיים מצד אחד ואת הצרכים האסתטיים מן הצד השני על מנת לחזק ולהעצים את תחושת הנשיות. ביטנת הכיס אשר צמודה אל הגוף עשויה מכותנה ואילו הגזרה החיצונית הינה מתחרה משובחת, סקסית ויפה. אנו מאמינים שהמבחר העומד לרשות נשים שנאלצו לעבור כריתת שד חייב להיות משמח ומרומם נפש לא פחות מאשר פרקטי.

 

הדגמים המותאמים לחזיה לאחר כריתת שד נמצאים בקטגוריית “אחות וורודה” באתר. ניתן גם להגיע פיסית בתאום טלפוני אל הסטודיו ביהוד 058-4934343.