מאד קל להתאים ולרכוש גוזיה. היא רכה וגמישה, ללא ברזלים, אין צורך לדקדק בגודל הקאפ, או להיאבק ברכיסה מאחור. תודות למבנה חכם של הגזרות, הגמישות והאלסטיות של הבדים והעובדה שאין ברזלים אשר ייקבעו את הגיזרה, המידות הן טווח גמיש ןעשויות להתאים גם אם לכאורה מידת החזייה שלבשת עד כה היתה שונה. כמו כן, יש משמעות רבה למבנה החזה (נפול/ כבד/מלא/ יציב/ סיליקון וכו’). ההכרעה הסופית בהתאמת הדגם הנכון לך תהיה ההתאמה של הגזרה למבנה גופך ולוא דווקא המידה.

אם אינך בטוחה לגבי המידה שלך תוכלי לבדוק זאת בקלות על ידי סרט מדידה. מתחי סרט מדידה מעל החזה, באזור שמתחת לבית השחי. מדדי את היקף החזה בחלקו הרחב ביותר, וודאי כי את עוטפת את עצמך בצורה נאותה ושומרת על אותו הגובה כל זמן ההקפה, מבלי ללחוץ, להדק או להרפות את סרט המדידה. אח”כ בדקי באותו האופן את ההיקף שבדיוק מתחת לחזה. עגלי את התוצאות שקיבלת כלפי מעלה לסיומות 0 או 5 כפי שמופיע בטבלה.

עדיין מתלבטת וזקוקה לחיזוק ו/או התייעצות? יותר ממוזמנת לצלצל 058-4934343 נעשה את זה יחד בכיף.

זה המקום להזכיר שהחלפות ו/או החזרות אפשריות בקלות. לעיתים ההתאמה היא מיידית וחד משמעית ולעיתים התהליך טיפה ארוך יותר.. אך חשבי איזה כיף יהיה  למצוא את האיולה שנכונה לך ולעוף עליה ועל עצמך!!