אתן על השאלות
אנחנו על התשובות

שאלות בנוגע לרכישה ב-ayoola

בחיים לא קניתי חזייה באינטרנט. איך עושים את זה?

ayoola-icon

החשש מובן, אבל גוזיות זה עולם אחר מחזיות. הן הרבה יותר אלסטיות, גמישות ומתאימות את עצמן אליך (בהנחה שהזמנת את הדגם והמידה הנכונים לך). אין ברזלים שתוחמים גבולות גזרה נוקשים ולכן לא צריך לדקדק במידת הקאפ. ההתאמה מתבססת על מבנה הגוף שלך והגוזיה מתאימה את עצמה אליך, ולא להיפך. הכנסי לתא המדידה שבאתר ותקבלי את המלצתנו לגוזיית ayoola שהכי מתאימה לך. חוץ מזה, שאנחנו לא עושות עניין מהחלפות והחזרות, כך שאין שום סיכון, יש רק סיכוי! 

יש חנות פיזית? אפשר לבוא למדוד?

ayoola-icon

בטח! נשמח שתבואי! הסטודיו האינטימי שלנו שוכן ביהוד ופתוח בשעות גמישות ובתאום טלפוני ב: 058-4934343. יש גם חנייה בשפע וים של אנרגיות טובות.
אם לא מסתדר לך להגיע, נשמח לסייע לך טלפונית באותו המספר שכתוב למעלה.

אפשר להתייעץ לגבי ההתאמה והמידה?

ayoola-icon

ברורררר! אנחנו זמינות בטלפון או בווטסאפ ב- 058-4934343 וגם במסנג’ר ובצ’אט של פייסבוק ואינסטגרם של ayoola, חסר לך שאת לא עוקבת!

קניתי והגוזיה לא מתאימה. מה עכשיו?

ayoola-icon

נו ביגי. ניתן להחליף ו/או להחזיר בקלות. נבקש ממך רק למלא את המשוב שמצורף לחבילה ולשלוח בדואר רשום כפי שמוסבר במשוב. לאחר החזרת גוזיה, תקבלי זיכוי לרכישה באתר או החזר כספי, למעט דמי משלוח ו-5% דמי ביטול.

איך מכבסים את הגוזיות?

ayoola-icon

ביד! ממש עדיף! אפשר גם כביסות עדינות במכונה (למעט הקטיפה שאותה אין לכבס במכונה), אבל אם את רוצה (ואת רוצה!) שהברק והחיוניות של הבדים יישמרו לאורך זמן, תצטרכי לתת לגוזיה שלך טיפול עדין ומתחשב.

איך מחליפים/מחזירים?

ayoola-icon

בדואר רשום. כל הפרטים כתובים בצורה מסודרת במשוב ההחלפות וההחזרות שתקבלי בחבילה, וכן בכל עמודי המוצרים באתר. בכל מקרה, אנחנו לא עושות עניין מהחלפות והחזרות, כך שאין שום סיכון, יש רק סיכוי!

איך להתאים לעצמי גוזיה?

הגוזיות מתאימות גם לחזה גדול?

ayoola-icon

כמו כל דבר בחיים האלה, “גדול” זה עניין יחסי… 

כל הדגמים בקולקציית הסופרסייז (שאנחנו סופר גאות בה!) מחוזקים בביטנת רשת מחטבת וחזקה. הדגמים מותאמים לתמיכה במידות E/F/DD. הטווח הזה מתאפשר בשל העובדה שחברות שונות מגדירות את המידות שלהן באופן שונה וגם כי מבנה הגזרות הוא חטיבה אחת, שאינה מוגבלת בגבולות קשיחים של קאפים ומצליחה לאפשר סנכרון בין ההיקף והחזה. אנחנו משקיעות מלא מחשבה בפיתוח הדגמים למידות גדולות וזה כיף אדיר לשבור מיתוסים ולפרוץ דרך!

יש גוזיות להיקף צר וחזה גדול?

ayoola-icon

אחרי שנסיים לקנא, נפנה אותך לקולקציית סופרסייז, שם תמצאי התייחסות ספציפית לפרופורציות המהממות שלך. הקאפים מעובים עם ביטנת מחטב ובחלק מהדגמים הוספנו אקסטרה חיזוקים בגב. הסוד הוא בסינכרון בין היקף הגוף והחזה.

יש גוזיות להיקף רחב וחזה קטן?

ayoola-icon

ברוב המקרים נמליץ על גוזיה מתחרה יפה בגזרה ללא קאפים מוגדרים, כלומר שלא צריך “למלא” אותם, וכך תיווצר הרמוניה בין היקף הגוף והחזה. מפתח חשוף רוחבי וגבוה יחסית יטשטש את “האין”, יבצבץ באלגנטיות וישדרג לך כל לוק.

לאיזה מבנה חזה מתאימות הגוזיות? יש גם לחזה "נפול"?

ayoola-icon

ב- ayoola לא רק הגודל קובע! התאמה מקסימלית היא שילוב של המידות ה”יבשות” ושל מבנה הגוף והחזה. לא כל הדגמים מתאימים לכולנו. הגוזיה הנכונה לוקחת בחשבון את ההיקפים שמדדת ואת צורת החזה שלך: כזה שבורח לצדדים וצריך איסוף, כזה שהתרוקן אחרי הנקה, כזה שהשנים וכוח המשיכה השפיעו עליו וכו’. זו יכולה להיות גוזיה אחת או כמה שיתאימו לך. תמצאי את הדגם שלך ואז תעופי על הצבעים וההדפסים!

יש לכן פתרון לחזה א-סימטרי?

ayoola-icon

ללמעלה מ-80% מהנשים יש רמות שונות של א-סימטריה. ברוב המקרים הבעיה אינה משמעותית וניתנת לפתרון ע”י התאמה של הגוזיה הנכונה, שמטשטשת את ההבדלים למראית עין. בד”כ הדגמים ההיקפיים ולא המשולשים הקלאסיים הם אלו שיאפשרו את הטשטוש. למשל “כנרת” ו”אנאל”.

יש גוזיות ספורט?

ayoola-icon

מממ… יש ספורטיביות. לפעילות ספורט עצימה נדרשת התייחסות עיצובית ממוקדת וחומרים מנדפי זיעה, ולכן התשובה היא לא. אנחנו מתרכזות בסטייל ובלוק הספורטיבי ובפעילות ספורט מתונה.

יש גוזיות הנקה?

ayoola-icon

אין ייעודיות להנקה, אבל המון הריוניות ומניקות מעידות על שמחה גדולה שגורמת להן גוזיית “שני” מקולקציית הוינטג’. שני עשויה מלייקרה משובחת בשילוב טול, אוספת את החזה מכל הצדדים, מאוד נוחה לתקופת הריון והנקה, מאחר והיא מכילה ומקבלת בהכנעה ובאהבה את השינויים שהגוף והחזה עוברים בתקופות אלו מגודש-לקוטן וכו’. שני יפהפייה וקל לשלוף ממנה את הציץ. 

גוזיות זה לא פריט לנערות או לנשים עם חזה קטן?

ayoola-icon

ayoola חושבת ומתחשבת בנשים. הגזרות ייחודיות ומותאמות לצרכים של נשים מגיל 18 ומעלה. כמעט כל אחת מאיתנו יכולה למצוא את הגוזיה שלה ב-ayoola. הן לא משטיחות, לא מועכות וגם לא מוציאות מהצדדים.

מה לעשות עם פיטמות בולטות?

ayoola-icon

ברוב המקרים, מגני פטמות רב פעמיים מסיליקון יעשו את העבודה. סוג של פד סיליקון שנצמד אל הפיטמה וחוסם את הבליטה. ניתן לרכוש בהזמנה טלפונית או בוואטסאפ 058-4934343.

שאלות עם חזון

האם מידת החזייה/גוזיה נשארת קבועה לאורך שנים?

ayoola-icon

לא ולא. המידה וגם הדגם הנכון לך עשויים להשתנות יותר מפעם אחת בהתאם לשינויים שעובר גופינו: ירידה ועלייה במשקל, הריונות, הנקות, כוח המשיכה, גיל וכו’. פרט טריוויה מעניין (ומבאס): כ-70% מהנשים בעולם לובשות חזייה במידה שלא מתאימה להן! 

האם ברזלים עוזרים למניעת "נפילה" של החזה?

ayoola-icon

הגיע הזמן לשבור את המיתוס הזה. שדי האישה מורכבים מבלוטות וצינוריות חלב וכן מרקמות שומן שאינן מאפשרות ואינן ניתנות לשינוי. גנטיקה, מבנה השד, אחוזי ופיזור השומן הם הגורמים המשפיעים. גם ספורט אינו משפיע על מבנה החזה, אלא רק בעקיפין באמצעות אחוזי השומן. הפחתת אחוז שומן בשל אימון גופני תקטין את השדיים אצל חלק מהנשים כפי שהשמנה/עלייה באחוזי השומן יכולה לגרום לגדילתם. באופן בלתי נמנע, עם השנים העור מאבד מגמישותו ומצטרף להתבלות מרקם ריקמת החיבור. ההופעה החיצונית בכלל ומראה השדיים בפרט, מושפעים מעמידה רפויה, כתפיים שמוטות וכו’, ואלו לשמחתנו ברי טיפול ושיפור.

הגוזיות באמת מחזיקות?

ayoola-icon

באמת באמת. גזרות חכמות שמתייחסות לצרכים, לחולשות ולחוזקות של מבני הגוף והחזה השונים שלנו. לכן כל כך חשוב להתאים את הגוזיה למבנה שלך.

איך גוזיה מחזיקה בלי ברזלים?

ayoola-icon

הנדסת גזרה נכונה ושימוש חכם בחלק מהדגמים בביטנת רשת מחטבת ובמתפרים של גומי רחב ונוח, שממוקמים במדויק על מנת לספק את התמיכה. כל דגם חדש נבדק על ידי נסייניות, עובר תהליך של ניסוי, תהייה, טעייה והשבחה בהתאם לתחושות ולביקורות שלכן.

היכן מיוצרות הגוזיות? באילו תנאים?

ayoola-icon

הגוזיות שלנו מקוריות! העיצובים חדשניים וחלקם ממש פורצי דרך בתחום ההלבשה התחתונה. התוצרת היא כחול-לבן, כי ערבות הדדית וקידום של עסקים מקומיים היא אחד מהעקרונות שמובילים אותנו. כמו כן, הייצור בגבולות ישראל מאפשר לנו שליטה מלאה על כל התהליך ושמירה על איכות המוצרים.