איך יודעים לבחור את מידת הגוזיה המתאימה?

יש מצב שבחירת הגוזיה הנכונה לך היא קצת יותר מורכבת באיולה…

 

פשוט כי ההתייחסות היא לכל הפרטים וכי אנחנו מקפידות ליצור מגוון גוזיות בגזרות שונות – לחזה יציב ובולט, או חזה שטוח, חזה א-סימטרי, חזה גדול עם היקף צר או חזה קטן עם היקף רחב ועוד. לכן, כל אחת יכולה למצוא אצלנו את הגוזיה שתהפוך לפריט הלנז’רי האהוב עליה בארון.

 

ובכל זאת – איך בוחרים את מידת הגוזיה הנכונה? הנה כל הטיפים המקצועיים שכדאי לך להכיר.

 

התאמת הגוזיה הנכונה לך

התאמה מיטבית היא שילוב של ההיקפים (המידה) ושל מבנה החזה שלך. התאמת הגוזיה, כמו כל פריט הלבשה אחר חייבת להיות בהתאם לצרכים ולנתונים האישיים שלך כמובן, בדיוק כמו שאותו ג’ינס או אותה שימלה לא יכולה להתאים לכולן. ההתייחסות בתהליכי העיצוב לפרטים שבעולם הגוזיות בדרך כלל לא זוכים להתייחסות…הם אלו שהופכים את איולה למותג שונה ומוביל בתחומו. 

 

חלק קריטי בתהליך העיצוב הוא בחירת חומרי הגלם השונים המתאימים לכל דגם ודגם והוא משלב אלסטיות מחשבתית ופרקטית של העיצוב. כל הגוזיות שלנו הן כמובן ללא ברזלים ואינן מקובעות בגבולות גזרה ולכן, למרות ההקפדה על כל אותם פרטים ייחודיים לכל אחת ואחת מאיתנו, ההתאמה קלה! נשמע דבר והיפוכו? ממש לא!    

 

איך יודעים לבחור את מידת הגוזיה המתאימה

 

לבחור גוזיה לפי המידות של החזה שלך

כדי להקל עלייך בנינו באתר תא מדידה חדשני שיפיק את שמות הדגמים והמידות המומלצים על פי מידותייך. כן כן!  

 

קחי סרט מידה (גמיש) והקיפי את האזור שמתחת לחזה, היכן שהגוזיה צריכה לחבוק אותך. הקפידי על כך שהסרט יהיה צמוד לגוף.

 

הקיפי עם הסרט את החזה עצמו בנקודה הכי רחבה שלו. בנות במידה עד D המדידה היא ללא חזיה, במידה D ומעלה עדיף למדוד עם גוזיה דקה כמובן ללא ריפוד. המטרה כאן היא להבין את נפח החזה שהגוזיה צריכה להכיל. גם כאן, הקפידי על סרט מידה הדוק אך לא לוחץ ומועך.

 

פרט לא פחות חשוב הוא מבנה החזה: האם הוא יציב/ נפול/ מרוקן לאחר הנקות וכ’ו.

 

את כל הפרטים הללו פשוט להכניס לסרגלי המידות בתא המדידה והתוצאות הן שלך😊

 

זקוקה לסיוע טלפוני? אפשר ובשמחה.

 

רוצה להגיע לסטודיו למדוד פיסית? אפשר ובשמחה.

 

לסיכום, התאמת מידה של הגוזיה, התאמת הגזרה והדגם הנכון…אנחנו כאן לשרותך בכל דרך שתבחרי כדי לסייע לך לבחור את הגוזיה שלך. צרי קשר למידע נוסף!