כיצד רוכשים גוזיות בחנות עם תא מדידה אונליין

היתרונות בשופינג אונליין ברורים כבר לכולנו. כשמדובר בבגדים את כבר מכירה את המידות והגזרות המתאימות לך, בקלות, בלחיצת כפתור והחבילה בדרך לרענן לך את המלתחה. כיף!

 

אבל כשמדובר ברכישת הלבשה תחתונה, מממ כאן את מרגישה שזה כבר סיפור אחר…

 

אנחנו באיולה מבינות לליבך והחשש שלך הוא במקומו, אך כמו בהרבה מקרים אחרים המציאות עשויה להתברר כהרבה יותר פשוטה ממה שחשבת…יצרנו תא מדידה וירטואלי חדשני, פשוט וקל לתפעול עם אחוזי דיוק גבוהים תענוג:) 

 

אין סיבה שלא תרכשי גם גוזיות בקליק, ככה בכיף שלך. איך עושים את זה? הכנו לך מדריך לרכישה נכונה אונליין, כל כך פשוט שתשאלי את עצמך “איך לא עשיתי את זה קודם?”

 

כיצד רוכשים גוזיות בחנות עם "תא מדידה" אונליין

התאמה של גוזיה היא לא רק מידה 

הזוי לחשוב שכמעט 80% מן הנשים לובשות חזיות וגוזיות במידה וגזרה שאינן מתאימות לגופן והן לא תמיד ערות לכך. סימני לחץ משאירים חותמם בעורך, רצועות כתפיים גדולות מידי שלא מחזיקות, חזה מעוך ולחוץ או בורח מהצדדים ועוד, הם סימנים שהגוזיה שלך פשוט לא מספקת את הצרכים שלך.

 

הייחוד של איולה הוא ההתאמה המיטבית שהוא הסנכרון בין ההיקפים ומבנה החזה. למבנה הגוף והחזה (יציב/ נפול/ מרוקן וכו’) יש משמעות גדולה בהתאמת הגזרה הנכונה כדי שהגוזיה שבחרת תהיה אכן גוזיה תומכת ומחמיאה. למשל מבנה חזה נפול יזכה להתייחסות עיצובית שונה מאשר חזה יציב, ולמבנה חזה מרוקן נתאים את הגזרה שתבליט את חוזקותיו ותטשטש את חולשותיו. 

 

מדידת היקפים אונליין על החזה ומתחת לחזה

ראשית היקף מתחת לחזה: מתחי סרט מידה גמיש (כזה של התופרות…) סביב ההיקף מתחת לחזה, היכן שהגוזיה צריכה לחבוק.

המדידה ללא בגדים כלל.

 

ואז את היקף החזה עצמו, מתחי את הסרט מסביב לחזה בנקודה הרחבה ביותר שלו.

 

שימי לב, מעל מידה D בצעי את המדידה עם חזייה דקה לא מרופדת כמובן, או גוזיה.

 

המטרה היא לקבל מידע מדויק ככל האפשר על התכולה המיועדת לעומק הקאפ. סרט המידה צריך להיות מתוח. לא לחוץ ולא רפוי.

 

את תוצאות המדידה עגלי ל 5 או למספר השלם הקרוב ביותר, ומקמי אותן על הסרגלים שבתא המדידה. זוכרת את חשיבות מבנה החזה? סמני את הכפתור עם מבנה החזה שלך : יציב / נפול/ מרוקן.

 

התוצאה תהיה הגזרה והמידה המתאימות לך באיולה.

 

הכנסי כבר עכשיו ל”תא המדידה” באתר, הכניסי את מידותייך, המערכת החכמה שלנו תכוון אותך משם. ואם בכל זאת בא לך להתייעץ אנחנו זמינות בשבילך במסנג’ר, באתר ובנייד 058-4934343.