איך לבחור גוזיות לפעילות ספורטיבית?

אם את מחוברת לפעילויות ספורט את כנראה מתרגלת בתדירות גבוהה בכל זמן ובכל עונה. אפילו בקיץ. אבל הקיץ בישראל מביא איתו חום גדול, שמש חזקה והרבה לחות. וביחד עם הצורך ביציבות והחזקה בזמן פעילות ספורטיבית, את גם חייבת שיהיה לך נוח, נושם, אוורירי ונעים.

 

אז איך בוחרים גוזיה לפעילות ספורטיבית? צוות איולה עם כל הטיפים לחווית פעילות חיובית ומהנה.

 

גוזיית ספורט שמאפשרת לך להזיע ועדיין להיראות טוב

גם כשאת עושה ספורט את רוצה להיראות מעולה. לכן מומלץ שלא להתפשר על אסתטיקה ברמה גבוהה וחומרי גלם משובחים – גם כאשר את מחפשת גוזיית ספורט.

 

הגוזיה שאת בוחרת צריכה להיות מותאמת אלייך במידה, מעוצבת בגזרה מתאימה למבנה הגוף שלך וגם מחזיקה את החזה במקום ושומרת על חיטוב הגוף – אבל בלי לחנוק…

 

גוזיית ספורט שמותאמת לפעילות אירובית עצימה תהיה עשויה מבדים מנדיפי זיעה (DRY FIT) ומגזרה אנטומית מותאמת לצרכים של פעילות כזו.

 

איך לבחור גוזיות לפעילות ספורטיבית?

גוזיית ספורט נושמת ואוורירית

במקביל לפעילות אירובית עצימה אשר דורשת כאמור את ההתייחסות המקצועית ההולמת, יש פעילויות ספורט מתונות יותר אשר אינן דורשות את הנ”ל, ולשם נכנסת איולה עם קולקציית קז’ואל. בדים של גוזיות ספורט צריכים להיות משובחים, נעימים למגע, אלסטיים, נושמים ומותאמים לגזרות הספורטיביות. במיוחד באקלים הישראלי החם והלח.

 

לכן, בחירה של גוזיית ספורט צריכה להתייחס גם לסוגי הבדים שמהן מיוצרת הגוזייה, כדי שתדעי שיש לך פריט מתאים לפעילות ספורטיבית בכל עונה ובכל מזג אוויר, ששומר על בריאות העור ועל ההרגשה הטובה שלך.

 

לשמור על יציבות מתנה ונעימה

לגבי היציבות – אין שאלה. גוזיית ספורט צריכה לתת לך תחושת יציבות וביטחון. להחזיק במקום את מה שצריך כדי שלא תרגישי קפיצות מכאיבות ולא נעימות.

 

לכן חשוב לבחור גוזיה בעיצוב מהודק ועוטף, רצוי עם בטנה קדמית וגם עם כתפיות מתכווננות, כדי שתוכלי להדק אותה במידה הכי נוחה לך. אם אפשר אז כדאי גם סגירה מתכווננת ונוחה, שלא מרגישים אותה מתחת לטופ.

 

גוזיית ספורט לפי מידה – למי זה מתאים?

חשוב לבחור גוזיית ספורט מתאימה למידה שלך, או ליתר דיוק – גוזיית ספורט מתאימה למבנה הגוף ומבנה החזה שלך. יש נשים עם חזה קטן, אבל היקף חזה רחב. מנגד, יש נשים עם חזה גדול וגוף צר שיתאימו להן גוזיות לחזה גדול. לכל מבנה גוף יש גזרות של גוזיות מתאימות יותר או פחות שחשוב להכיר, כדי לבחור את הגוזייה המתאימה.

 

צבע גוזיות ספורט

צבעים של גוזיות ספורט צריכים להתאים למצב הרוח שלך, לאופי שלך, לאישיות שלך וגם לצבע של הבגדים שאת לובשת עם או מעל הגוזייה. לכן, בין אם את עוסקת בפעילות ספורטיבית לעיתים קרובות ובין אם סגנון הלבוש שלך ספורטיבי וקליל, כדאי גם שיהיו לך כמה גוזיות ספורט באיכות מעולה, שתוכלי להחליף ביניהן לפי החשק.

 

לסיכום, בקטלוג של איולה תמצאי גוזיות ספורט במגוון צבעים, בהתאמה לכל המידות ולכל מבנה גוף, מבדים נושמים, עוטפים ונעימים, שיעשו לך שמח ונעים. 

לא בטוחה מה מתאים לך? היכנסי לתא המדידה שלנו או דברי איתנו!