הגיע הזמן להיפטר מהחזיות עם הברזלים ולעבור לגוזיות

הצלחנו לעצב ולייצר גוזיות מדהימות שיש להן את כל היתרונות (ובלי החסרונות) של חזיה! אני אומרת זאת בגאווה ובפה מלא, ובכל זאת כמובן שיש לא מעט מיתוסים על גוזיות, שבגללם לא מעט נשים עדיין בוחרות ללבוש חזיה ואפילו לא מנסות את האופציה המדהימה שעומדת לרשותן.

 

אז אחרי שנים של מחקר ופיתוח, עיצוב ויצירה של גוזיות מדהימות לכל אישה, כמעט בכל מידה ובכל מבנה גוף, תרשי לנו לספר לך למה אנחנו חושבות שכדאי לעבור לגוזיות.

הגיע הזמן להיפטר מהחזיות עם הברזלים ולעבור לגוזיות

חזייה עם ברזלים לפי מחקרים רפואיים

מסתבר שהנושא הזה די מעסיק חוקרים ורופאים מתחומים שונים ברחבי העולם, שטרחו לבדוק אם חזייה עם ברזלים זה בריא, אם יש לה חסרונות ואיזה פריטי לנז’רי לחזה מומלץ לקנות.

 

רופאים ישראלים מסבירים כי חשוב מאוד לבחור גוזיות או חזיות מבד נושם, בעיקר בישראל החמה, כדי לאפשר לעור לנשום ובעיקר בגלל הקפל שנוצר מתחת לשד, שם מצטברת הרבה זיעה.

 

חזיות עם ברזלים ללא ספק מעודדות את ייצור הזיעה באזור הזה ולכן עלולות לעודד היווצרות פצעונים ותחושות מאוד לא נוחות.

 

המלצת הרופאים היא ללבוש חזיות פחות לוחצות באופן כללי, בעיקר כדי לאפשר לעור לנשום, אבל גם כדי למנוע את הלחיצה האינטנסיבית על רקמות השד העדינות.

 

חוקרים צרפתיים טוענים, כי חזיה צמודה עם ברזלים, שמחזיקה את השד בצורה מהודקת יחסית, עלולה אף לגרום לנפילה של השדיים עם השנים (בניגוד למה שנהוג לחשוב).

 

כאשר נשים לובשות פריטים שאינם לוחצים ואינם מחזיקים את השד בצורה מהודקת, הן מאפשרות לשרירים ולרקמות לעבוד באופן טבעי יותר וכך מעודדות היווצרות רקמות שמסוגלות להחזיק את השד עומד באופן טבעי ולמנוע “נפילה”.

 

המחקר קובע באופן חד משמעי (מעל 300 נבדקות לאורך שנים רבות) כי דווקא נשים שלובשות חזיה באופן יומיומי חוו היחלשות של רקמות החזה וכתוצאה – הידלדלות וכניעה לכוח המשיכה. 

 

דווקא נשים שלא לבשו חזייה, או לבשו פריטים אחרים המעניקים תמיכה מתונה יותר לשד, הצליחו לייצר רקמות חזקות יותר שמתמודדות טוב יותר עם כוח המשיכה. שלא נובן לא נכון…אותו כוח משיכה יפעיל את כוחו על כולנו ואין דרך להימנע מכך לחלוטין.  

 

אז הנה כמה דברים שכדאי לדעת על גוזיות

  • גוזייה איכותית היא קלה ונמתחת ולכן מסוגלת להעניק תמיכה בריאה לחזה בלי ללחוץ.
  • היא מעניקה תמיכה נעימה שמתאימה מאוד לנשים עם חזה רגיש, כמו תקופות הנקה, אחרי ניתוחים ובזמן מחזור. 
  • גוזייה איכותית מיוצרת עם חומרי גלם איכותיים ששומרים על עור בריא ונעים ללבוש אותן גם בקיץ בישראל.
  • התאמה נכונה של מידת הגוזייה וסוג הגוזייה למבנה החזה וגודל החזה שלך מאפשרת לך לחוש ולהיראות עם תמיכה מדויקת ונעימה.
  • הצלחנו לצאת מהמשוואה שחזה גדול חייב תמיכה של ברזלים. מדובר ממש בהגשמת חלום לעצב ולייצר גוזיות נפלאות לנשים עם חזה גדול שנותנות את התמיכה המדויקת.

 

לסיכום, גוזיות הן פריטי לנז’רי הרבה יותר בריאים ונעימים לחזה של רוב הנשים. איולה מייצרת אותן בשלל עיצובים מהממים וכיום גם במידות וגזרות שניתן להתאים לכל אישה. רוצה להכיר עולם של אפשרויות חדשות ונוחות יותר? דברי איתנו, נשמח לעזור!