גוזיות במידה גדולה

גוזיות במידות גדולות זה נשמע כמו משפט סותר עבור הרבה נשים, אבל זה רק בגלל שהן לא מכירות את הגזרה המיוחדת של איולה, עבור גוזיות במידות גדולות.

 

עם גזרה פורצת דרך, מיוחדת וחכמה, את יכולה למצוא אצלנו מגוון גוזיות במידות גדולות, עם מבחר מהמם של תחרות משובחות בגווני בייסיק חלקים או דוגמאות פרחוניות, רומנטיות ואלגנטיות – כל אחת יכולה ללבוש גוזיה!

 

איך מעצבים גוזיות במידה גדולה?

המוטו שלנו באיולה, זה שאין דבר כזה שאין דבר כזה. לכן, כשהחלטנו לעצב גוזיות במידות גדולות, ידענו שאנחנו צריכות למצוא את הפתרון האולטימטיבי – נוחות ואסתטיקה, לצד פרקטיות, איכות ועמידות ללא פשרות.

 

לכן, כשאנחנו מדברות על גוזיות מידות גדולות, אנחנו יודעות שאנחנו מציעות לך פריט לבוש שהוא גם מהמם ביופיו, גם נעים ונוח ללבוש, קל לשימוש, איכותי וגם מחזיק אותך כמו שצריך, נותן לך הרגשה מעוצבת ואסופה, אבל בלי ללחוץ ובלי להלחיץ.

 

את הפלא המיוחד הזה יצרנו באמצעות גזרה מיוחדת וחכמה, מחוזקת בבטנת רשת, מחטב ותפרי גומי ברוחב 2 ס”מ, ממוקמים באופן מדויק מתחת החזה בצדדים, כדי ליצור גוזייה במידה גדולה ללא ברזלים.

 

כתפיות צרות ונשיות וגם חזקות ומתכווננות ויש גם סטריפ גומי נוסף בגב, שתפקידו להדק את האחיזה בהיקף ולתת תמיכה נוספת.

 

מגוון בדים איכותיים, נשיים, מעוצבים ונעימים, מאפשרים לנו לעצב מגוון גוזיות במידה גדולה, בכל סגנון שאת אוהבת.

גוזיה במידה גדולה או ברלט – מה זה בכלל?

החזייה המודרנית היא מזכרת מהמחוך המיושן, ששלט באופנה הנשית לאורך שנים ארוכות (יותר מדי שנים).

 

שנים ארוכות של הידוק, מתיחה, נוקשות ולחיצה – המטרה היתה להדגיש את הגוף הנשי וגם להחזיק הכל במקום. סוג של מחטב/מכשיר עינויים.

 

החזיות של היום מציעות תמיכה עדינה יותר, משוחררת יותר, אך עדיין מצוידות בברזלים וסוגרים מסובכים, שהופכים אותן לפריטי לבוש שלא מתאימים לכל אחת.

 

בגלל כל זה וגם בגלל הקושי למצוא חזייה מתאימה באופן מדויק לגוף של כל אישה – הרבה מאוד נשים לובשות חזיות שלא מתאימות למבנה הגוף ולמידה שלהן.

 

אז מה הפתרון שלנו? ברלט. למי שלא מכירה, זו המילה הלועזית לגוזייה. 

פריט לבוש עדין ועוטף, שמטרתו לתת תמיכה עוטפת וגמישה, להכיל את פלג הגוף העליון שלך בצורה מכבדת ומלטפת. על ידי בחירה בגזרה חכמה ובדים מושלמים, אנחנו יכולות ליצור פריטי לבוש נוחים, עוטפים ואסתטים, שנותנים לך את כל הביטחון והתמיכה שאת צריכה – גם במידות גדולות!

 

לסיכום, אם עדיין לא יצא לך להכיר – נעים מאוד! גוזיות במידות גדולות כאן בשבילך, בקטלוג של איולה, במגוון עיצובים, גזרות וצבעים. היכנסי עכשיו לראות את הגזרות המהממות שיצרנו במיוחד בשבילך, להתרשם ולבחור את הלנז’רי הבא שאת הכי אוהבת.