בחני את עצמך – האם את טיפוס של חזיה או גוזייה?

מאז באה הגוזיה לאוויר העולם ושינתה את כללי המשחק והנוחות…,נולדה גם השאלה – האם גוזיה מתאימה לכל אחת?

 

בואי לבחון את עצמך ותגלי: האם את טיפוס של גוזיות או של חזיות?

 

מה את מעדיפה – רומנטי וסקסי או קז’ואל?

אם את טיפוס של עיצובים רומנטיים וסקסיים, והסגנון שלך הוא חזיות תחרה סקסיות ומעוצבות בקפידה, את מוזמנת לעוף איתנו על גוזיות תחרה בעיצובים סקסיים ורומנטיים בטירוף, עשויות מתחרה משובחת, קטיפה ואפילו סאטן, שילובי צבעים ודוגמאות, דגמים וצורות, כך שכל מה שאת צריכה זה להיכנס לקטלוג ולבחור.

 

את טיפוס של יותר קז’ואל? גם בגוזיות בייסיק אפשר להפתיע עם בדים מרהיבים וטוויסטים של כתפיות מעניינות שתרצי שהשרוול יזוז קצת כדי שיראו אותן… 

בחני את עצמך - האם את טיפוס של חזיה או גוזייה?

התאמה לפי גודל החזה או לפי מבנה גוף?

רוב החזיות נמכרות לפי מידה שמשלבת אותיות (גודל חזה) ומספרים (היקף), הגזרות מקובעות בברזלים נוקשים והחזה חייב להידחק אל גבולות הגזרה הללו. הגישה הרווחת של הגוזיות היא בדיוק בצד השני של המתרס…הגזרות שלהן בדר”כ מאד בסיסיות ופשוטות וכל ההתייחסות היא מאד כללית.

 

איולה משלבת בעצם את שתי הגישות, תפירה ללא ברזלים בכלל יחד עם חשיבה ממוקדת והתאמה למבני גוף שונים, התייחסות ממוקדת להיקפים וגם למבנה החזה: למשל מבנה חזה נפול יקבל התייחסות עיצובית שונה מאשר חזה יציב, מבנה גוף רחב עם חזה קטן זקוק להתייחסות שונה מאשר מבנה צר עם חזה גדול וכיוצ”ב.

 

לנוחות מקסימלית פיתחנו תא המדידה וירטואלי שמנגיש את האפשרויות השונות של דגם וגם מידה. על פי הנתונים שתזיני תקבלי את הגזרות והמידות שמתאימות לך.

 

חזה גדול או חזה קטן?

חזה גדול הוא ללא ספק האתגר בתחום ההלבשה התחתונה. בהחלט יהיו נשים שההרגל והצורך שלהן הוא להרגיש לחץ דומיננטי, הן ימשיכו ללבוש חזיות עם ברזלים וזה כמובן בסדר גמור. אין לאיולה יומרה להתאים ל 100% מהנשים..

 

מצד שני, יש אפקט לוחץ ויש אפקט תומך. וגוזיה טובה יכולה לספק תמיכה מדהימה ומדויקת – גם לחזה גדול – בלי ללחוץ.

 

גוזיה לחזה גדול היא פריט מעוצב ומתוכנן היטב, תפורה עם שכבה אחת או שתיים של רשת מחטב חזקה אשר אליה תפורות במיקום מדוייק רצועות גומי רחבות אשר בעצם מחליפות את תפקיד הברזלים.


העיצוב הגמיש של הגוזיה הופך אותה נוחה ונעימה על הגוף ומאפשר לך לנשום בחופשיות, גם כשהחזה שלך עטוף היטב.

 

פריט לנז’רי או טופ מהמם?

חזיות הן פריטי לנז’רי שכבודן במקומם מונח. הן משרתות מטרה חשובה ועושות זאת במשך שנים רבות באותו אופן שגרתי מסורתי. 

 

לעומת זאת, גוזיה מעוצבת יכולה לשמש אותך גם בתור פריט לנז’רי וגם בתור טופ, פריט הלבשה אופנתי בפני עצמו שלא רק שאין חובה להסתירו ולהצניעו אלא נהפוך הוא, ישדרג את הטוטאל לוק – מתחת לחולצה שקופה, או ז’קט פתוח וכו’.

 

גוזיה טובה תפגוש ותשמש אותך בכל הגילאים ובכל תחנות הזמן… בלי לוותר על נוחות, יופי או סטייל.

 

אז מה היה לנו? גוזיות VS חזיות, זה כנראה בעיקר ענין של העדפה אישית וטעם, כי היום אפשר למצוא גוזיות לחזה גדול, גוזיות מרופדות, גוזיות הריון, גוזיות להנקה ולכל מצב צבירה אפשרי שהחזה הנשי יכול להגיע אליו. מחפשת את הלנז’רי הבא שיהפוך להיות הפריט האהוב עלייך בארון? כנסי לקטלוג!