טיפים לרכישת גוזיות ללא מדידה – מה צריך לדעת

אחד המאפיינים הכי חשובים של גוזיה בהשוואה לחזייה, הוא הגמישות הרבה שלה. 

 

גוזיה בגזרה איכותית יכולה להתאים לך במצבים שונים, להיות לך נוחה תמיד וגם להחזיק הכל במקום, בלי ללחוץ. 

 

בדיוק בגלל זה, מידות של גוזיות הן גמישות יותר ולכן אפשר לקנות גם גוזיות ללא מדידה.

 

אבל כדי שיהיה לך הכי נוח שאפשר – הכנו לך מדריך קצר, עם כל ההסברים.

 

 

איך קובעים מידות של חזיות וגוזיות?

כמו פריטי  לבוש אחרים, גם מידות של חזיות וגוזיות משתנות בהתאם ליצרן, לדגם, לבד ואפילו בהתאם לארץ הייצור. לכן, אין אחידות מדויקת ומלאה בין המידות של חזיות וגוזיות שונות.

 

כאשר את הולכת לבחור חזייה או גוזייה, המידה המתאימה לך יכולה להשתנות בהתאם למבנה הגוף שלך, מבנה החזה ועוד. לכן, הרבה יותר חשוב לבחור את הגזרה המתאימה ביותר לגוף שלך מאשר את המידה המדויקת.

 

בחירה של גוזיות ללא מדידה אצל איולה

בשלב די מוקדם בחיים של “איולה” הבנו שיש שתי גזרות עיקריות של גוזיות, שמתאימות כמעט לכל מבנה גוף, ואיתן אנחנו “משחקים”:

 

  1. גזרת משולשים המיועדת להתאים לגודל השדיים עצמם. היא כן תחומה ב”גבולות גזרה” של חיתוך המשולשים וקיימת במספר וריאציות עם וללא ריפוד קל, שמותאמות לחזה קטן ושטוח עד חזה נוכח במידות C/ Dעם היקפים סטנדרטיים קטן עד בינוני פלוס. 
  2. גזרה היקפית ללא קאפים מוגדרים – גזרה חובקת, המספקת פתרון אולטימטיבי, נשי ויפה לנשים עם היקף חזה רחב ושדיים פחות גדולים. בגזרה הזו את יכולה למצוא גם גוזיות במידה אקסטרה לארג’, שמתאימות לחזה קטן. את הגזרה הזו השבחנו וטיפחנו ויש לה מספר התאמות עיצוביות גם לחזה גדול DD/E ואף נושק ל F.

 

טיפים לרכישת גוזיות ללא מדידה - מה צריך לדעת

איך הכי נוח לך לבחור גוזיה ללא מידה?

אנחנו יודעות שזה יכול להיות קצת מרתיע, לבחור גוזיה ללא מידה ולכן אנחנו מציעות לך שתי דרכים עיקריות, נוחות וקלות כדי לבחור את המידה הכי מתאימה ונעימה לך:

 

  1. מדידה לפי מידת החזייה שלך מידות של גוזיות הן הרבה יותר גמישות מאשר מידות של חזיות, לכל מידה של חזיה יש טווח מידות מקביל של גוזיות, לכן הסיכון לטעות הוא הרבה יותר קטן…. והסיכוי למצוא גוזיה שאת אוהבת הוא הרבה יותר גדול. הכנו לך טבלה מסודרת ונוחה של מידות מקבילות של חזיות בקישור הזה.
  2. מדידת החזה שלך – כדי להתאים בצורה נכונה את מידת הגוזיה המתאימה לך, חשוב למדוד את היקף החזה עצמו וכן את היקף הגוף מתחת לחזה. כדי לעשות זאת בצורה מדויקת, את מודדת בלי חזייה, או גוזייה. עוטפת את סרט המדידה מסביב לגוף בלי ללחוץ, בלי להדק מדי וגם בלי לשחרר יותר מדי את סרט המדידה. אם בדרך כלל את לובשת חזיה מעל מידה D, עדיף למדוד עם חזייה אבל בלי ריפוד – כדי לקבל מידה יותר מדויקת.
  3. מדידת היקף החזה הקיפי את החזה שלך בסרט מדידה, המדידה היא על החזה בחלקו הרחב/ הגדול ביותר.
  4. מדידה מתחת לחזה מתחי את סרט המדידה מסביב להיקף מתחת לחזה, בגובה שבו נמצאים הסוגרים של החזייה.
  5. חשוב לזכור  גם אם המידה שהזמנת לא מתאימה לך בול כמו שרצית, תמיד תוכלי להחליף למידה אחרת או כמובן להחזיר ולקבל זיכוי.

 

לסיכום, הגוזיות של איולה מחכות לך אצלנו באתר, עם כל המידות וכל הגזרות שיכולות להתאים לך. אז היכנסי לקטלוג ובואי לבחור את האיולה הבאה שלך!