גוזיות למבנה גוף צר וחזה גדול

אחד הדברים שאנחנו הכי אוהבות לעשות, זה למצוא פתרונות חכמים כדי לאפשר לכל אישה למצוא את הגוזיה הכי מתאימה לה – נשית, מעוצבת, רכה ועוטפת וגם מחזיקה כמו שצריך, נוחה ומותאמת בדיוק למבנה הגוף שלך. 

 

לכן (בין היתר) יש לנו גזרה מיוחדת, שמיועדת לתת מענה מדויק לנשים עם מבנה גוף מיוחד – גוזיות למבנה גוף צר וחזה גדול.

 

אז איך אנחנו עושות את זה? האמת שזה לא כזה מסובך…בעיקר עניין של רצון והתייחסות לכל הפרטים…ולנו יש את זה😊

 

 

התאמה מושלמת ללא פשרות של גוזיה למבנה צר וחזה גדול

אנחנו מאמינות שהתאמה של גוזיה לחזה הנשי יכולה להיות מושלמת וללא פשרות – המבחר הגדול וההתאמה למבני גוף שונים היא עצם העניין באיולה.

 

יותר מזה – הרבה יותר קל לבחור גוזיה מושלמת מאשר חזייה, כי מדובר על פריט לבוש שיש בו הרבה יותר גמישות ורכות. אין בה ברזלים, היא עשויה מבדים רכים ונעימים ולכן גם גודל הקאפ לא חייב להיות מדויק, כדי לתת לך התאמה מושלמת.

 

 

הסוד הוא הסנכרון בין ההיקפים, ומשום כך, המידות של הגוזיות שלנו הן גמישות מאוד ויש טווח רחב של מידות שיכול להתאים לכל מידה של חזיה. את עשויה אפילו לגלות, כי המידה שהתרגלת ללבוש עד עכשיו, היא כבר לא רלוונטית לך יותר. הידעת שכ80% מהנשים לובשות מידת חזייה שאינה נכונה להן?…

 

 

לבחור את הגזרה המתאימה במקום לחפש מידה מדויקת

גם אם את מתעקשת לחפש את המידה המדויקת שלך, תגלי שהמידות משתנות קצת בין יצרן ליצרן, שיש גישה שונה למידות שונות לפי דגם החזייה, לפי ארץ הייצור, לפי סוג הבד, עם או בלי ריפוד ועוד.

 

בנוסף, אנחנו מאמינות, שמה שצריך להשפיע יותר מכל דבר אחר על הבחירה שלך זו הגזרה. בדיוק כפי שלא לכולנו מתאימה אותה חולצה או שימלה וכו’ …לאחר מכן כמובן שמגיע שלב המידה, אבל כמו שכבר אמרנו – עם הגוזיות שלנו יש לך טווח מידות הרבה יותר רחב לבחור מתוכו. אנחנו מייצרות גזרות שונות עד XXXL. 

גוזיה למבנה צר וחזה גדול

הגזרה הכי מתאימה של גוזיות למבנה גוף צר וחזה גדול

זהו לכאורה מבנה גוף אלוהי! אך בפועל מאד קשה ל”תפעול”…החזיות תמיד תהיינה גדולות בהיקף או קטנות בקאפ. כשאתה יצרן גדול של מסות אתה פחות מקפיד על היוצאים מן הכלל…ככה זה עובד. עובדה. אז באנו אנחנו ורצינו לשנות וכן להתייחס… חשבנו היטב על הסנכרון בין ההיקפים, שימוש בחומרי הגלם מעולים ואלסטיים, הוספנו מתפרי גומי רחבים במקומות “אסטרטגיים” שייתנו את הדחיפה מתחת ומצידי החזה והוספנו פסי גומי לחיזוק האחיזה מאחור. וכך, חובקת הגוזיה את הגוף בחוזקה וגם מצליחה להרים את החזה. קו המחשוף חושף טפח ומכסה טפחיים ושומר על חזות נשית, סקסית ואסופה באותה עת.    

 

לסיכום, הגוזיות של איולה נוצרו במיוחד מתוך מחשבה עלייך – שיהיה לך נוח, שיהיה לך נעים, שיתאים לך ושיחמיא לך – בכל גודל, בכל מבנה ובכל צורה שאת. רוצה שנעזור לך לבחור את הגוזיה המתאימה? דברי איתנו!