מה זה בדיוק – טופ סטרפלס?

טופ סטרפלס היא סוג של גוזיה סטרפלס, שמהותה כמובן שהיא ללא כתפיות אך יחד עם זאת היא גם כל כך יפה בפני עצמה, שהיא לא רק מתאימה ללבישה מתחת לבגד אלא גם כטופ, פריט הלבשה בפני עצמו.

 

איולה מציעה מגוון עיצובים ודגמים של טופ סטרפלס, שיעשו לך חשק ללכת עם ולהרגיש בלי.

 

מה ההבדל בין טופ סטרפלס לבין פריטי סטרפלס אחרים?

סטרפלס הוא סגנון ייחודי של פריטי לבוש ללא כתפיות לנשים, שהוצג בפעם הראשונה בעולם בשנת 1930 על ידי שחקנית אמריקאית אמיצה אחת. 

 

אחרי כמה שנים הרעיון כבר אומץ על ידי מותגי ענק כמו דיור, שהפכו את הסטרפלס לדגם נחשק בייצור המוני. מאז ועד היום מיליוני נשים כבר לבשו מגוון פריטי סטרפלס מהממים, כמו שמלות סטרפלס וחולצות סטרפלס באינספור דגמים, צבעים וסגנונות.

 

טופ סטרפלס הוא פריט מינימליסטי יחסית, שמקובל ללבוש מתחת לבגד שקוף, או חולצת כפתורים פתוחה וגם בתור חלק עליון שעומד בפני עצמו.

 

היום אפשר למצוא טופים סטרפלס במגוון דגמים, צבעים וסגנונות, שהופכים את הכל להרבה יותר מהנה וצבעוני. בהתאם לסוג הבד ולטקסטורה שלו אפשר ללבוש טופ סטרפלס עם ג’ינס, או חצאית, לאירוע או ליום יום.

 

מה זה בדיוק - טופ סטרפלס?

איך לובשים סטרפלס טופ?

שלא כמו גוזיות רגילות או ברלטים, פריטי הסטרפלס מאופיינים בקו עליון חלק ללא כתפיות ןהם מדגישים את אזור הדה -קולטה שלנו.

 

כדי להחזיק את הפריט על הגוף ולמנוע ממנו להחליק, מקובל לייצר פריטי סטרפלס הדוקים יחסית, עם רצועות הידוק בחלק העליון וברצועה שמתחת לחזה.

 

כך נשמרת צורה תומכת ויציבה של החזה ונמנע המצב הבלתי רצוי שהטופ פשוט “מחליק” מהגוף בטעות.

 

אנחנו באיולה עברנו שלבים רבים בחיפוש אחר הגומי המתאים ובחרנו לבסוף בגומי עליון של 0.8 מ”מ וברצועת גומי תחתון של 2 ס”מ. השילוב של השניים מאפשר אחיזה עליונה אסרטיבית אך שאינה לוחצת ואינה “מוציאה מהצדדים” וכן אחיזה הדוקה בחלקו התחתון של הטופ, את שניהם כיסינו כמובן בלייקרה של הטופ עצמו והוא יחידה אחת מושלמת שתפורה היטב עם בדים גמישים, חזקים ונוחים שנבחרו בקפידה כדי להוות את הפאנץ’ שמתחת…  

 

אם את לובשת סטרפלס טופ, תוכלי ללבוש אותו כאמור מתחת לחולצה שקופה, מתחת לחולצת סטרפלס או שמלת סטרפלס, מתחת לחולצת כפתורים פתוחה וגם בתור טופ מינימליסטי בעיצוב מהמם, שמחמיא לך ונעים לך ללבוש.

 

טופ סטרפלס הוא אינו הגזרה המחמיאה ביותר לגוף או לחזה אך הוא שימושי ביותר כאשר לובשים אותו באופן הנכון, כמובן שחשוב כתמיד זה כמובן לבחור את המידה המתאימה לך שלא תלחץ ו”תמעך”.

 

עם זאת, יש נשים שלוקח להן זמן להתרגל לכך שאין כתפיות והן צריכות להתנסות בפריט הלבוש המיוחד הזה מספר פעמים כדי לחוש ביטחון מלא כשהן לובשות אותו.

 

אם גם את מרגישה כך, כל מה שצריך לעשות זה ללבוש את הפרטי מספר פעמים כדי להתרגל לרעיון ולהרגיש הכי בנוח. 

 

מחפשת טופ סטרפלס שישתלב בצורה מושלמת בכל לוק שתבחרי? היכנסי לקטלוג גוזיות של איולה, או דברי איתנו!