מה חשוב יותר – נוחות או מראה? אין צורך לבחור

בעת בחירת גוזיה או חזיה, ברוב הפעמים עולה הצורך להתפשר. לבחור בין נוחות לבין מראה. 

 

אדרבא אם יש מטרה ספציפית כמו שימלה או בגד מסויים שהגוזייה היא זו שבעצם יכולה לאפשר לנו ללבוש אותו… עד כדי כך…

 

אנחנו יודעות כמה זה יכול להיות מתסכל, במיוחד כשמדובר על לנז’רי שעולה לא מעט, שצריך להחזיק לך את החזה, לקחת חלק בנשיות שלך, לחזק את ההרגשה הנעימה והתומכת וגם לגרום לך להרגיש אפילו יותר יפה וסקסית מתמיד.

 

אנחנו מבינות את זה! אני מבינה את זה מקרוב! ולכן זהו אחד הפרמטרים החשובים ביותר בתהליך העיצוב.

 

מה חשוב יותר - נוחות או מראה? אין צורך לבחור

גוזיה שמשלבת גם עיצוב וגם נוחות

הקו שמנחה אותנו מתחילת הדרך בעיצובי הגוזיות שלנו הוא הידיעה שאנחנו, הנשים, מאד דומות אבל גם שונות וחשוב לנו לוודא שקשת הדגמים והגזרות תהיה מספיק רחבה ומגוונת כדי לענות על הצרכים ועל מבני הגוף והחזה השונים. אנחנו לא רוצות לבחור בין נוחות ויופי, מבחינתנו הם שניהם יחד בקו החזית.

 

וזוהי אכן אחת הגאוות הגדולות שלנו: ההתייחסות הספציפית לצרכים של מבני הגוף השונים שלא מקבלים מענה ראוי ומכבד: היקף רחב וחזה קטן, היקף צר וחזה גדול וכל מה שביניהם…הראייה קפדנית ונותנת מענה פרקטי בעיצוב ובהנדסת הגזרה. נוגעת היכן ש”כואב” לנו: הגוזייה נגזרת מספיק גבוה כדי לאסוף ולכסות, נתפרת עם סיומות שמצליחות גם לאסוף ועדיין לא “להוציא מהצדדים”, מגוון רחב של מחשופים פתוחים/ סגורים ברמות שונות שכאמור, נותנות מענה להמון מבני גוף וחזה. טווח המידות נעשה בהתאמה לגזרה. חלק מהדגמים נתפרים עד לארג’ ובחלקם הצלחנו להגדיל ולתת מענה לנשים עם חזה גדול ובמקביל גם לנשים עם היקף רחב עד XXXL. פרמטר הנוחות מקביל בחשיבותו למראה, בחרנו להשתמש בגומי חזק ברוחב שמשתנה בהתאם לגזרה . מיקום הגומי מייצר תמיכה ראויה ללא שימוש בברזלים.

 

במקביל, בחירת הבדים הנכונים לגזרות השונות מאפשרת יצירת קולקציות מדהימות שכיף ללבוש ולעוף עליהן גם כטופ! 

 

הבדים שמאפשרים לך להנות מכל העולמות בפריט אחד

אנחנו יודעות איך לשלב סוגים שונים של בדים שיעניקו לגוזיות שלנו את כל התכונות החשובות שאנחנו מייחסות להן. בכל הבדים נקפיד על אחוז גבוה של לייקרה שמאפשרת את המתיחה.

 

* תחרה אלסטית ויפה מאפשרת לנו ליצור עיצובים רומנטיים של גוזיות מהממות, עם תחושה מלטפת על הגוף ברמה גבוהה של אלסטיות. 

* קטיפה עשירה בצבעים שונים מאפשרת לנו ליצור גוזיות בעיצובים סקסיים במיוחד, מתאימים לנשים עם חזה בכל גודל, בגזרות שונות, יפות ותומכות.

* לייקרה בשימוש תדיר בצורה מושלמת כחומר גלם עיקרי בגוזיות ספורט ו/או כביטנה בסוגים אחרים של גוזיות עם וללא כיסים פנימיים. הלייקרה כבד משתלבת עם בדים נוספים ליצירת עיצובים מגוונים.

* שיפון משמש אותנו לגיוון העיצובים שלנו בעזרת בד המיועד בעיקר ליצירת מראה מיוחד. יכול להיות עם וללא מתיחה.

* בטנה אנחנו משלבות בטנות של כותנה ורשת, בהתאם לסוג הגוזיה, כדי לתת לך תמיכה אופטימלית לפי הצורך.

 

לסיכום מטרת ותוצאת החשיבה וההשקעה בפרטים הכי קטנים, הן השאיפה והאפשרות ליצור עבורך מגוון פנטסטי של גוזיות מעוצבות, מתאימות כמעט לכל אישה עם כל מבנה גוף, גודל וצורה של חזה, שהן גם נוחות, גם מספקות תמיכה מלאה וגם ממש ממש נעים ללבוש אותן.

 

כנסי לקטלוג שלנו לבחור את הלנז’רי המהמם הבא שלך!