מה ההבדל בין ברלט לחזיה?

אם עדיין לא נחשפת למגמת הברלטים, כנראה שאת קוראת את זה ותוהה – מה זה ברלט בכלל?

 

האמת היא שיכולות להיות כמה תשובות לשאלה, כי ברלט יכולה להיות עשויה מתחרה, או סאטן, בסגנון ספורטיבי או נשי ואפילו דמוי עור. אז מה זה ברלט בדיוק? האם לא מדובר בעצם על גוזיה ומה ההבדל בין ברלט לחזייה?

 

לפני הכל – מה זה ברלט?

ברלט היא חזייה ללא ברזלים וללא רכיסה אחורית. נשמע לכם כמו גוזייה? פשוט כי מדובר בדרך כלל על פריט לנז’רי אלגנטי, נשי ומעוצב, עם משולשים, כמו ברוב החזיות, אלא שיש לו את כל היתרונות של גוזייה:

 

קל ונוח ללבוש אותו, לא צריך לסגור אותו מאחור, אין לו ברזלים מציקים ונוקשים, הבד שלו בדרך כלל נושם ומלטף והוא לא נצמד לגוף בצורה חונקת.

 

סוגים נפוצים של ברלט

ברלט תחרה זהו הסוג הנפוץ ביותר של ברלט, נחשב ברלט בעיצוב קלאסי.

 

ברלט מידות גדולות ניתן למצוא אצלנו באיולה, דגמים מיוחדים למידות גדולות, המאפשרים לך ליהנות מכל היתרונות של ברלט בעיצוב מהמם, שמותאם לתת לך את כל התמיכה שצריך עם חזה במידות גדולות.

 

מה ההבדל בין ברלט לחזיה?

אז ברלט זה לא גוזייה???

אם מדברים על המונח ברלט, אז כן – בגדול זה גם הכינוי לגוזייה בשפות אחרות. 

 

אבל כאן בארץ, גוזייה היא גוזייה, התקבעה כפריט הלבשה תחתונה לנערות. חזייה היא חזייה ואילו ברלט הוא פריט לנז’רי עם מאפיינים מיוחדים בפני עצמו, שלוקח את כל היתרונות של החזייה והגוזיה ומאחד אותם לכדי פריט אחד מושלם, שכל אחת חייבת אצלה בארון.

 

איך תדעי אם מתאים לך ללבוש ברלט?

גוף האישה עובר תהליכים ושינויים לאורך החיים בצורה מדהימה ומופלאה, ללא הרף. 

 

החזה משתנה – גדל ומתכווץ, מתרומם ונופל, לפעמים עובר גם ניתוחים וטיפולים מסוגים שונים – בין אם זה כדי להיראות יותר יפה בעיני עצמך והסביבה ובין אם זה פשוט בגלל תהליכים טבעיים בחיים.

 

הברלטים של איולה הם פריטי לנז’רי שעברו דרך ארוכה של פיתוח, עד שהצלחנו להגיע לקולקצייה מגוונת של המוצר המושלם – פריט לנז’רי מעוצב ואסתטי, מחזיק אבל לא חונק, מתאים לכל אישה, בכל שלב בחיים, בכל גודל של חזה ועם כל סוג של מבנה גוף.

 

הברלטים שלנו עשויים מבדי תחרה, וגם שלל בדים אחרים, בסגנון ספורטיבי או רומנטי, עם כתפיות מתכווננות או בלי – הכי חשוב שיהיה לך נוח ושיתאים לך בדיוק.

 

הברלטים שלנו נוצרו בגזרות שונות לאחר הרבה חשיבה וירידה לפרטים הקטנים, אלו שעושים את ההבדל, אלו שרק נשים מכירות, כדי לעטוף לך את החזה ברכות, כדי שהם יוכלו להפוך להיות הפריטים הכי נוחים וקרובים לגוף שלך, כדי שהם יצליחו לקבל בגמישות את השינויים החלים בגוף ועדיין לספק לך תמיכה וביטחון, בשילוב אסתטיות מעוצבת. כדי שתהיה לך אלטרנטיבה מושלמת לחזייה.

 

לסיכום, הברלטים של איולה נוצרו במיוחד בשבילך, היכנסי לקטלוג שלנו כדי לבחור את הלנז’רי החדש, הכי אהוב עליך בארון!