למה ואיך להתאים גוזיה לסוג חזה?

חזיות וגוזיות הן לכאורה דומות, שתיהן נועדו לחזה, משתיהן אנחנו מצפות שירימו ויחמיאו ויהיו יפות וגם נוחות. למה לכאורה? כי בעצם כמעט הכל שונה…הגוזייה בניגוד לחזייה אינה מקובעת. אינה מקובעת בגבולות גזרה נוקשים שתחומים בברזלים, היא הרבה יותר אלסטית, אינה מורכבת מקאפים קשיחים שהחזה צריך להתאים את עצמו אליה… הגוזייה במהותה מתאימה את עצמה אל גופך. עצם העניין הוא בסנכרון בין היקף הגוף והחזה והיחוד באיולה הוא ששילבנו בין האלמנטים  ויצרנו גוזיה שרמת ההתאמה והדיוק שלה מתייחסות לגודל החזה, להיקף הגוף ןהפאנץ’ הוא: מבנה החזה.  

 

לא רק הגודל קובע! למבנה החזה תפקיד לא פחות חשוב, הרי חזה יציב, סיליקון או צעיר, נראה וזכאי להתייחסות שונה מאשר חזה מרוקן לאחר לידות או חזה במבנה נפול שעבר דבר או שניים עם הגיל וכו…

 

איולה היא לא סתם  גוזיה…היא עולם שלם של אפשרויות שלוקח בחשבון את גוף האישה בכל תחנות הזמן. וזו הסיבה שהגזרות שונות, גם אם נדמה לכן בעין בלתי מזויינת שחלק מהדגמים זהים, תסמכו עלינו שהם לא! שהם מיועדים למבני גוף וחזה שונים. ההבדלים יכולים להיות ברורים וגלויים לעין גם מבחינת הגזרה וגם מבחינת חומרי הגלם ולעומת זאת הם עשויים להיות פנימיים ונסתרים בגזרה ומהווים ניואנסים שונים שיתאימו למבנה גוף שונה. חלק מהדגמים נתפרים עד מידה לארג’ וחלקם עד XXXL (X3 זו לא טעות…) 

 

לאחר הבידול בין הגזרות חומרי הגלם הם האלמנט הבא אשר מדגיש את ההבדלים והייחוד שלהם, וגם שם, תשומת הלב בהקפדה על סוגי החומרים שנבחרים לכל אחד מהדגמים, כל אחד ורמת האלסטיות, המירקם והעיצוב שלו (בחירת הבדים אגב היא ההנאה והתעופה הכי גדולות שלי)  

 

איך לבחור את הגוזיה המתאימה?

כדי להקל עלייך, השקענו המון חשיבה ביצירת תא מדידה וירטואלי ועם זאת אישי (כן כן!!) שבו על פי הנתונים שלך: היקפים ומבנה החזה שלך תקבלי בדקה את ההמלצות שלנו לגזרות וגם למידות עבורך. 

 

כל מה שעלייך לעשות זה בעזרת סרט מידה גמיש למדוד את ההיקף שמתחת לחזה היכן שהגוזייה חובקת, ואז גם את ההיקף של החזה עצמו, בנקודה הרחבה ביותר (במידה D ומעלה מומלץ למדוד עם חזיה או גוזיה דקה כדי שהחזה יהיה מורם יחסית והמדידה תבטא את גודל החזה שיש להכיל) 

 

נתון נוסף שתתבקשי לסמן בתא המדידה הוא מבנה החזה: יציב, נפול או מרוקן.

 

אם קשה לך או שאינך יודעת/ יכולה למדוד תמצאי בתא המדידה גם מדריך מידות מקביל למידות חזייה “רגילות”. מול המידות ה”רגילות” תוכלו לראות לעיתים מידת איולה אחת שמקבילה למספר מידות של חזיה. הטווח הזה נכון ומתאפשר בגלל מבנה הגזרה והאלסטיות של הגוזיות.

 

לחיצה אחת תציג לך את הגזרות והמידות שאנו ממליצים לך.

איך להתאים גוזייה לסוג חזה

לא משאירות אותך לבד לרגע

אנחנו ממש מבינות אם למרות כל ההסברים עדיין קשה לך להבין ו/או מוזר לך לרכוש  גוזיה אונליין.

 

לכן יצרנו את המתחם של “הכירי את הדגמים” שם תוכלי לקבל הסבר מפורט על כל אחד מהדגמים. 

 

וכמובן, בנוסף, אנחנו תמיד כאן בשבילך! את יכולה להתקשר או לכתוב לנו ונשמח לעזור לך לבחור את הגוזיה שתהפוך לפריט האהוב עלייך ביותר בארון. 

 

לסיכום, איולה היא בשבילך – רוצה לתת לך אפשרות לבחור את מה שהכי הכי מתאים לך, להרגיש בנוח, נשית, חופשיה ורכה, כמו שחלמת. כמו שמגיע לך😊 

 

רוצה לדבר איתנו? מוזמנת להשאיר לנו פרטים כדי שנחזור אליך, או פשוט להתקשר!