הלבשה תחתונה סקסית – להרגיש נח עם הגוף

הלבשה תחתונה לגברים ולנשים כאחד כוללת בגדים הנלבשים בצמוד לגוף, מתחת לבגדים שמעליהם והם בדר”כ אינם גלויים. יתר על כך, לבישת בגדים תחתונים באופן גלוי במקומות ציבוריים עשויה להיחשב לגסות רוח ואף התערטלות ולכן שמורה היא לחדרי החדרים.

 

הלבשה תחתונה סקסית, הידועה בשמה הנפוץ לנז’רי, עברה דרך ארוכה ויחסים אמביוולנטיים עם גוף האישה מאז ימי המחוך, דרך הביריות ועד לחוטיני של ימינו. הלנז’רי משקף צעד לשחרור האישה אך גם יחס ביזארי אל הארוטיקה. פריטי הלבוש בהלבשה תחתונה סקסית יהיו בדר”כ עשויים מסנטימטרים ספורים של בד הנלבשים בצמוד לגוף ומעצבים אותו, אך הם אומרים רבות על מקומה של האישה בחברה.

 

 

לאורך ההיסטוריה השתמשו הנשים בעזרים מגוונים כדי לכסות, לתמוך ולעצב את שדיהן, במהלך הזמן הדגש על החזיות הפך מצורך שימושי לאופנה של ממש. חזיות סקסיות יהיו ברוב המקרים עשויות תחרה. לתחרה קסם קלאסי נצחי והיא אחד החומרים המחמיאים ביותר לגוף האישה. התחרה, כמעט מייד תגרום ללבוש להיראות נשי וסקסי. חזיות סקסיות מתחרה יכולות להיות פשוטות אך יכולות גם להיות מסוגננות ומורכבות עד לנקודה בה הן הופכות ל”יצירת אמנות”.

 

ככל שחברתית נשים משוחררות יותר, עצמאיות יותר ומביעות את עמדתן זה מתבטא גם בהלבשה תחתונה מתוך אמירת נוחות עם הגוף וחיבור אליו. ראיה לכך היא יציאה מסטנדרטים שהיו נהוגים שנים באשר לסוגי החזיות שהיו מוצעות למכירה. טרנד עולה בתחום ההלבשה התחתונה הסקסית היא דווקא חזייה ללא ברזלים באמירה שלתחושת הסקסיות מצטרפת נוחות ושלמות עם הגוף ובמבנה החזה וזאת כמעט הצהרה מנוגדת לזו של עשורים קודמים.

 

 

סגנונות רבים של הלבשה תחתונה סקסית יכללו חזייה ותחתונים גם מבדים שקופים ומתעתעים ומסוגים שונים של תחרה, כאשר אלו מהתחרה יהיו בדר”כ יקרים יותר בגלל התהליך הכרוך ביצירת החומרים, אדרבא אם הם מיוצרים בעבודת יד. את מקומן של חזיות התחרה תפסו גוזיות התחרה הידועות בשמן הלועזי ברלט והן השילוב המושלם בין יפי התחרה והתמיכה בחזה. המטרה העיקרית של הברלט היא אופנה וסגנון, יחד עם זאת, בעיצוב מוקפד וייעודי הם גם מספקים תמיכה וצורה לחזה ואינם נופלים ממראה החזיות הסקסיות ומתיפקודן. הלבשה תחתונה סקסית תכלול סט של תחתונים וחזייה מעוצבים באותו צבע ודפוסים עיצוביים ומשלימים זה את זה למראה מושלם ומוקפד כראוי.

 

גוזיות תחרה נשיות, סקסיות ומחמיאות ניתן למצוא בשפע באתר איולה – גוזיות לנשים בטווח מידות מגוון ורחב של s-xxl. כנסי לאתר או צלצלי לסיוע 058-4934343.