גוזיות לבנות

גוזיה לבנה הינה פריט הלבשה תחתונה אשר כמו החזיה משמש לתמיכה וכיסוי החזה. בשונה מהחזיה הסטנדרטית, הגוזיה היא שילוב של גופיה וחזייה, כלומר היא ללא ברזלים, ללא רכיסה מאחור ונלבשת מלמעלה כמו גופייה.

 

שלא כבעבר, שהלבשה תחתונה הייתה סוג של “תלבושת אחידה” הפכה הגוזיה לבנה לפריט שמאפשר גם הכרזה אופנתית מעבר לתפקיד הפרקטי הבסיסי.

 

התקדמות טכנולוגית של הייצור ושל חומרי הגלם אפשרו התפתחות עיצובית וניתן למצוא עשרות רבות של דגמים, צבעים וטקסטורות שונים של חומרים אשר פתחו ערוצים עיצוביים כמעט בלתי מוגבלים ומענה לכל רצון או צורך.

גוזיות לבנות במגוון בדים, מרקמים וטקסטורות 

יחד עם זאת, בתוך כל בליל האפשרויות ממשיכות גוזיות לבנות, להיות המובילות לפני כל היתר.

 

למרות היות הצבע בסיסי ואחיד לכאורה, העושר העצום של הטקסטיל מציע ומאפשר גוזיות לבנות במגוון סוגי בדים, מרקמים, דוגמאות וטקסטורות. גוזיות תחרה, קטיפה או לייקרה ייראו שונות בתכלית ויספקו צורך שימושי, עיצובי ואופנתי שונים בתכלית השינוי למרות היותן כולן לבנות.

 

גוזיות לבנות תמיד תהיינה גם חגיגיות ומלכותיות מצד אחד וגם בסיסיות ושימושיות ביותר מן הצד השני.

 

גוזיות לבנות

 

מתי כדאי ללבוש גוזיה לבנה?

הייחודיות של גוזיות לבנות היא שאפשר ללבוש אותן כמעט מתחת לכל סוג וצבע של בגד. 

 

לבן וצבע גוף הם הצבעים המתאימים ביותר ללבוש מתחת לחולצה לבנה (אם את לא רוצה שיראו מה את לובשת מתחת), אבל ברור שאפשר גם ללבוש אותן מתחת לבגדים בצבעים אחרים.

 

מצד שני, צבע החזייה הוא גם עניין של מצב רוח ולבן חגיגי תמיד עושה מצב רוח טוב,  

 

כאשר מדובר על גוזיות לבנות של איולה, יש דגמים שאפשר גם ללבוש כטופ בפני עצמו, וכאלו שהמטרה היא שיבצבצו מפתחים צידיים וממחשופים של שמלות/ גופיות, “יסגרו את הפינה” ובפרוש ישדרגו את הלוק.

 

סוגי גוזיות לבנות

גוזיה לבנה בגזרה ספורטיבית, או כמו שאנחנו קוראים לה – גוזיית קז’ואל, תיתפר מבדים אלסטיים ופונקציונליים, בדרך כלל עתירי לייקרה ובכללי תהיה בעלת מראה פחות רומנטי.

 

עם זאת, אצלנו תמצאי גם גוזיות בסגנון קז’ואל בעיצובים שיעשו לך חשק ללכת לחדר כושר…

 

גוזיות לבנות יכולות להיות גם גוזיות תחרה מבד תחרה מלטף וגמיש, במראה רומנטי, סקסי וכובש. הן יכולות להיות שקופות באופן חלקי או מלא, עם או ללא ביטנה, מתאימות לנשים עם חזה גדול או חזה קטן, חזה זקור, או מעט נפול ובעצם – עם הטכנולוגיה, הגזרות והבדים האיכותיים שיש לנו גישה אליהם – כל אישה יכולה ללבוש גוזיה לבנה ולהיראות נפלא.

 

גוזיה לבנה – או ברלט לבן?

ברלט, למי שעדיין לא מכירה – היא פריט לנז’רי מושקע ומפנק, שיש לו מאפיינים של גוזיה וגם מאפיינים של חזיה. ברלט הוא שמה הלועזי של הגוזיה.

 

הברלטים הלבנים שלנו אוספים את החזה בעדינות ומעניקים לו תמיכה, בלי לשנות את הצורה הטבעית שלו, אלא רק מדגישים את היופי הטבעי של החזה.

 

בטנת רשת מחטבת ותפרי גומי חזקים ורחבים מספקים אקסטרה תמיכה ומאפשרים להתאים את הברלט כמעט לכל אישה, עד מידה xxxl.

 

גוזיות לבנות זה בייסיק?

שחור, לבן וניוד נחשבים לשלושת צבעי הבייסיק של עולם הלנז’רי ובפרט של גוזיות וחזיות.

 

אבל כשאת יכולה לבחור בין שלל גוזיות לבנות במגוון עיצובים – קצת קשה להגיד שזה בייסיק.

 

על דבר אחד אנחנו מוכנות להסכים – בייסיק שהיא תתאים לכל סוג של מצב רוח, לכל סוג של בגד ולכל עונה בשנה.

 

גוזיה לבנה לעומת גוזיה ניוד (צבע גוף)

לנז’רי בצבע גוף, או ניוד, כפי שהוא מוכר, הוא אחד הגוונים היותר מבוקשים של פריטי לנז’רי ושל גוזיות מאחר והוא נטמע ולא בולט, אף יותר מגוזיה לבנה.

 

אבל האמת היא שבקיבוץ הגלויות שלנו קשה כבר לקבוע מה זה בדיוק ניוד ומהו צבע גוף.

 

יש כל כך הרבה גוונים של עור – החל משחום עמוק ועד ורוד לבנבן בהיר וכל מה שבאמצע כך שהגדרת “צבע גוף” הפכה להיות מטבע לשון יותר מאשר צבע.

 

באיולה יצרנו מנעד של צבעי גוף, אנו צובעים אותם בעצמינו והם נעים בין ורוד עתיק, קרם בהיר וגוזיה לבנה מסורתית אשר תמיד יימצא לה מקום בארונה של כל אישה.

 

ב – ayoola תוכלי למצוא מספר ווריאציות של גוזיות לבנות אשר מתאימות לסוגי חזה וסוגי גוף שונים. כנסי לאתר, התפנקי בגוזיה לבנה! לעזרה צלצלי 058-4934343!