גוזיית סטרפלס

כשאת חושבת על פריט לנז’רי אסתטי ואיכותי, שמיועד להחזיק לך את החזה ולתת לך ביטחון, קצת קשה לחשוב על גוזיית סטרפלס. זה עשוי להיראות לך אפילו סותר. אבל תרשי לנו לספר לך, שיש לנו גוזיות סטרפלס מהממות, שלא רק נראות מדהים, מאפשרות לך ללבוש מה שאת רוצה ולהרגיש הכי בנוח, אלא גם אוספות ומחזיקות את החזה, כדי לתת לך תחושת ביטחון ונוחות ללא פשרות.

 

גוזיית סטרפלס – זה בכלל אפקטיבי?

תפקידן של חזיות וגוזיות הוא להחזיק את החזה, לתת לו תמיכה ובמקרים מסוימים, גם לעצב ולחטב אותו. לכן אחד החלקים החשובים בכל חזייה או גוזייה הן הכתפיות – הן נותנות חלק חשוב מהתמיכה בחזה, בעזרת הכתפיים החזקות והיציבות ומאפשרות לך לנוע בנוחות ובחופשיות.

 

מצד שני, חזיות עם כתפיות יכולות להיות לוחצות ומציקות, או פשוט לא נוחות והן ללא ספק, לא תמיד מתאימות לכל סוג של בגד. 

 

אז מה עושים? אצלנו באיולה, הצלחנו לפתח פתרון יצירתי, אסתטי ואיכותי, של גוזיות סטרפלס. אז איך היא עובדת?

 

גוזיית סטרפלס של איולה – איך זה עובד?

מדובר על גוזייה סטרפלס מעוצבת ללא כתפיות, במראה מרהיב, שמתאים ללבוש גם בתור עליונית קטנה ואלגנטית, או בתור גוזייה מתחת לבגד עליון.

 

הבד ממנו מיוצרת הגוזייה הוא בד אלסטי חזק וגמיש, המתהדק אל הגוף, אוסף ועוטף בעדינות את החזה, כדי שהכל ישאר במקום בצורה מוגנת ונעימה.

 

גומי 0.8 מ”מ בחלק העליון של הגוזייה מספק אחיזה אופטימלית של הפריט על הגוף, ללא תזוזה, אבל גם בלי ללחוץ או להציק באזור בית השחי, החלק התחתון מחוזק על ידי גומי 2 ס”מ שנותן את הקונטרה המתאימה לתחושת הביטחון, ולכן אפשר ללבוש את הגוזייה הזו בכל זמן ובכל מצב, להיראות במיטבך וגם להרגיש מדהים.

 

גוזיית סטרפלס

מה ההבדל בין חזיית סטרפלס לבין גוזיית סטרפלס ומה עדיף?

חזיית סטרפלס היא בדרך כלל המוצר הראשון שנשים מחפשות, כדי ללבוש עליונית או שמלת סטרפלס.

 

מדובר על חזייה שנראית כמעט כמו חזייה רגילה, אבל בלי הכתפיות. העיצוב הוא בדרך כלל עיצוב משולשים, או שני חצאי עיגול, מוחזקים על הגוף בעיקר באמצעות הסגירה מסביב להיקף החזה. לרוב מדובר על חזייה עם ברזלים, שלא סוגרת את החזה מלמעלה, אלא רק נותנת לו תמיכה מלמטה. התוצאה – לא תמיד מתאימה לכל אחת, במיוחד אם את רוצה להרגיש מוגנת ועטופה.

 

לעומת זאת, גוזיית סטרפלס היא פריט המיוצר עם קצת יותר בד. מדובר על רצועת בד רחבה, מחוזקת עם פסי גומי עבים וחזקים, שמצמידים את הפריט לגוף בחלקו העליון והתחתון. ניתן למצוא גוזיות סטרפלס תחרה, קטיפה, סאטן ועוד – בעיצובים מרהיבים.

 

היתרון הגדול שלהן על פני חזיית סטרפלס הוא גם בנראות – כי מתקבל פריט לבוש מקסים ואסתטי, שאפשר ללבוש גם בתור עליונית, אבל גם ובעיקר בתחושה העוטפת והמוגנת.

 

לסיכום, איולה מציעה גוזיות סטרפלס מרהיבות, מעוצבות ונוחות, שיהיה לך קל ונעים ללבוש ולא ממש תרצי להוריד. כנסי לקטלוג לבחור את הגוזייה הבאה שלך!