גוזיה מרופדת

גוזיה מרופדת – לא רק לבעלות חזה קטן!

תחום הגוזיות התפתח והפך עם השנים לעולם שלם של אפשרויות, סגנונות וגזרות שנותנים פתרונות בהלבשה התחתונה לשלל הצרכים המגוונים שלנו כנשים בכל הגילאים. 

גוזיה מרופדת היא סוג של הנאה מכל העולמות. מצד אחד נהנית מיתרונות הגוזיה נוחות ויופי ללא ברזלים וללא רכיסה מעיקה ומכוערת. ומן הצד השני, ריפוד קל מייצר ומשווה לחזה מראה הומוגני, חלק ואלגנטי כמו של חזיה..

גוזיה עם ריפוד תהווה פתרון נהדר לבעלות חזה קטן. ללא קשר לגילן, אם בשל הנקות ופגעי זמן רגילים וצפויים ואם בשל מבנה גוף שכזה. עניין נוסף שבדר”כ מהווה בעיה, ואשר גם אותו פותרת גוזיה מרופדת הוא מצב של פטמות בולטות/זקורות. גם כאן, אין לגיל משמעות, וזה יכול לאפיין נערות ונשים בכל גיל.

גוזיה מרופדת תמנע בליטת פטמות מבעד לבגד ותהווה “שריון” אלגנטי אשר ימנע מבוכה טבעית ויחזק את בטחונה העצמי של הלובשת:) גוזיה עם ריפוד תתאים גם לבעלות חזה בינוני אשר מסיבות שונות זקוק לעזרה בעיצובו, ביצירת מראה אחיד ומעט מלא.

ריפוד משובח שעשוי מספוג מעולה ואשר נגזר על ידנו באופן מיוחד מספק ומאפשר לכל הנ”ל לקרות, ובנוסף, מייצר תחושת נוחות וחופש שלא מחייבת התפשרות על המראה החיצוני.  

 

מוזמנת להתנסות בדגם המרופד של ayoola, גוזיה אלגנטית משיפון עם סיומת תחרה שחורה בגזרת משולשים קלאסית. 

לשרותך גם בסיוע והתייעצות טלפוניים במידת הצורך 058-4934343