טיפים למדידת גוזיה נכונה ולמציאת המידה המתאימה

חזיה היא בגד תחתון לכאורה קטן ופשוט אך בפועל הוא אחד האתגרים הגדולים של מעצבי אופנה. פריט כה קטן שאמור להתאים למבני חזה כל כך רבים, מבני גוף שונים ומגוונים מאין ספור. אמור לאסוף, להרים, וגם להיות נוח ויפה…

 

מבנה החזייה מורכב מגביעים לשדיים, בדר”כ עם ברזלים בחלקם התחתון, ביניהם חיבור ומסביב רצועה עם רכיסה אחורית. מידות החזייה מורכבות בדר”כ ממספרים שמייצגים את ההיקף בס”מ, ואותיות שמייצגות את גודל/ עומק הקאפ.

 

לנו הנשים נותר “להתכנס” אל תוך גבולות הגזרה המקובעים והקשיחים הללו.

 

אחד הנתונים המרעשים הוא שכ 80% מהנשים לובשות מידת חזייה שגויה. במקרים כאלו החזה עלול “לברוח”, החזייה לא תחמיא ובטח שלא תהיה נוחה, מיקום הברזלים מתחת ולצידי החזה יוצרים לחץ שעלול להתבטא בפריחה/ שפשפת/ פצעים.    

 

ההבדל העקרוני והגדול ביותר בין החזיות לגוזיות הוא שהגוזיות אינן מקובעות בגבולות גזרה נוקשים, בטח שאינן “מגודרות” עם ברזלים וסוד הקסם הוא הסנכרון בין ההיקפים.

 

טיפים למדידת גוזיה נכונה ולמציאת המידה המתאימה

טיפים למדידת גוזיה נכונה ולמציאת המידה המתאימה

מחפשת מחשבון מידת חזייה? כך תמצאי את מידת הגוזייה שלך באיולה

באתר של איולה יצרנו תא מדידה וירטאולי סופר נוח וממוקד אשר לוקח בחשבון שקלול ההתאמה את ההיקף מתחת ומעל החזה והחידוש הוא: תא המדידה לוקח בחשבון בהתאמה את מבנה החזה.

 

הרי אין באמת הגיון בכך שמבנה חזה נפול / מרוקן יתאים לדגם המותאם לחזה גדול, וכמובן להיפך… 

 

סרט המידה צריך להיות צמוד אך לא מתוח מדי מתחת לחזה וכנ”ל על החזה בנקודה הרחבה/ הגדולה ביותר. אנחנו בודקות את החלק הגדול ביותר כדי לדעת מה עומק, גודל וחוזק הקאפ הנדרשים.

 

איך תדעי שהמידות המוצגות באתר מתאימות לך בדיוק?

המידות הן גמישות בדוק כמו הגוזיות עצמן, יחד עם זאת אין לאיולה יומרה להתאים ל 100% מהנשים (מישהו אגב יכול להבטיח משהו?…)

 

אנחנו מודעות להתלבטויות וההיסוסים ברכישת גוזייה אונליין ולכן אנחנו זמינות בשבילך תמיד בווצאפ אינסטגרם, בפייסבוק או במייל, להתייעץ איתנו ולקבל סיוע מקצועי בבחירת המידה המתאימה לך.

 

איולה קיימת כדי לעשות לך את החיים הרבה יותר נוחים, גמישים, נעימים ומלטפים. מחפשת את הגוזיה המושלמת למבנה הגוף והחזה שלך? דברי איתנו!