חזיות ללא ברזלים מידות גדולות

נדמה כאילו החזייה מלווה אותנו מאז ומעולם, אך היא נכנסה לשימוש בסוף המאה ה19 כאשר קודם לכן לבשו הנשים מחוכים מעצמות לווייתן. בתחילת שנות ה20 החלו להופיע פריטי לבוש הדומים יותר לחזיות המודרניות. החזייה המודרנית קיימת בסך הכל כמה עשרות שנים והתפקיד הפשוט והשימושי שלה הוא תמיכה בשדיים במהלך פעילות יומיומית. חזייה מורכבת בדרך כלל ממספר חלקים קבועים (גביעים לשדיים, רצועה סביב היקף הגוף, ורצועות המקבעות לכתפיים) ולמרות שמבנה השדיים והמרחק ביניהם משתנה בין נשים שונות, עליה להיות מותאמת בצורה מיטבית לגוף.

הברזלים שנמצאים בחזיות מסייעים לתמיכה ולאיסוף של החזה אך אינם נוחים, במקרים רבים מציקים וגורמים לכאבים ו/או שפשופים במרכז בית החזה, מתחת לשדיים ובצדדים.

התאמת חזייה היא מיומנות מורכבת ורוב הנשים לובשות את החזייה הלא מתאימה. אדרבא נשים עם חזה גדול אשר עם השנים, במקביל להתפתחות הטכנולוגית בתחום הטקסטיל וכן ה ”יציאה מהקופסה” בתחום עיצוב ההלבשה התחתונה התעוררה תקוותן של בעלות החזה הגדול לחזיות ללא ברזלים במידות גדולות. ככל שמבנה הגוף של האישה גדול יותר וכאשר השדיים נעשים גדולים צורתם משתנה, הם נעשים רחבים ומנופחים יותר מה שהופך את המדידה לפחות מדויקת וההמלצה היא לפנות אל חנות חזיות במידות גדולות אשר מתמחה ויש לה פתרונות הולמים.

אחת ההצלחות הבולטות ביותר של ayoola ואשר ניתן בפרוש להתייחס אליה כאל פורצת דרך זו קטגוריית סופרסייז אשר מספקת דגמי גוזיות עם מענה עיצובי הולם לחזיות ללא ברזלים במידות גדולות. יש לתת תשומת לב ייעודית לכך שבעיקר במידות הגדולות עלול השימוש בחזייה ליצור בלאי כך שגם חזייה אשר הותאמה היטב בשעת הרכישה לא בהכרח תתאים כעבור זמן, ויש לדאוג לחידוש המלאי בהקפדת יתר.

 

גוזיית תחרה סופרסייז

הנדסת גזרה ייעודית וחכמה בשילוב חומרי גלם מעולים וחזקים מאפשרים כאמור את המענה והפכו את ayoola למותג המתייחס ומתחשב במגוון רחב של מבני גוף וחזה. ניתן בשמחה לפנות לייעוץ וסיוע בצ’אט באתר או טלפונית 058-4934343.