גוזיות הנקה יפות – יש דבר כזה? ולמה צריך בכלל?

תקופת ההנקה היא תקופה מופלאה הן לאישה והן לתינוק, ובאותה נשימה היא גם מטלטלת ולא יציבה. גוף האישה עובר תהליכים עוצמתיים ביותר במהלך ההריון כאשר השיא הוא בלידה עצמה ונמשך גם בתהליך ההנקה. 

גוזיות הנקה – גם יפות וגם נוחות 

הנושא מזווית הראייה שלנו מתייחס לרצון ולצורך של האישה לשלב את הצורך הפרקטי ב”תפעול” פעולת ההנקה תוך נוחות מקסימלית לאם וגם ליונק ובין הרצון בשימור מראה שהוא לא רק אסתטי אלא נשי ויפה. שילוב הצרכים והרצונות האלו גרמו לנו לעצב גוזיית הנקה שהיא ללא ברזלים כמובן, השתמשנו ברשת מחטב חזקה כשכבת בטנה ראשונית ואליה הוספנו שכבת בטנה נוספת אשר בה היונק יכול לחכך את ראשו ולכן היא עשויה מכותנה נעימה ובה פתח אמצעי אשר באופן מדוייק מכסה את השד ומאפשר יניקה תוך כדי שהשד נשאר מכוסה ברובו. פתיחת וסגירת הגוזיה הן קלות ויכולות להתבצע ביד אחת בעזרת קליפסים ייעודיים שתפורים אלכ הכתפייה בשני הצדדים.

 

הגוזייה עצמה מעוצבת עם תמיכה מותאמת ובעלת יכולת ואלסטיות שמכילה את השינויים שהחזה עובר במהלך תקופת ההנקה מגודש לקוטן וחוזר חלילה. 

 

גוזיות הנקה יפות – יש דבר כזה? ולמה צריך בכלל?

 

אחד האתגרים מבחינתנו היה לשמר מראה נשי, יפה ואף סקסי ולאפשר לאישה לחוש ולחוות את כל מנעד הרגשות האופייניים לאישה בעידן המודרני, על אחת כמה וכמה בתקופת הנקה, כולל חופש, נוחות וביטחון עצמי. השתמשנו בתחרה רכה אך חזקה שמשדרת רכות ועדנה, תוך שמירה על חזה מורם ואסוף.  

 

כמו את כל הדגמים של “איולה” בדקנו לפני תחילת הייצור על נסייניות, והפעם כמובן, לבשו אותן נשים מיניקות שדיווחו על אחיזה חזקה ואוספת של החזה, על תיפעול נוח במיוחד של שליפת השד להנקה ובמקביל על תחושת נשיות מקסימלית עם גוזיית הנקה מתחרה.

 

הבוטיק הוא אונליין לשרותך 24/7 ובמקביל לכל ייעוץ וסיוע גם בטלפון  058-4934343.